Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nők/férfiak! Nálatok ez...

Rák nők/férfiak! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ez a csillagjegy nagyon kedves, érzékeny, de ha rossz a hangulata, akkor vérig tudja sérteni a másikat. Ti a családtagokat, barátaitokat is megszoktátok vagy őket kímélitek?
2017. okt. 22. 11:34
 1/4 anonim válasza:
Én rák nő vagyok, és sajnos -nálam- így van. De ehhez hozzá kell tenni, hogy csak akkor amikor felcseszi az illető az agyamat, és elmondom a véleményem a vita hevében.
2017. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attol fugg...nekem leginkabb,ha rossz kedvem van,a ferjemen vezetem le...De o is Rak....;)

Nem orjongok,es visszafogom magam,plane a munkahelyemen...idegenekkel nem ereztetem.

2017. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rák nő vagyok, sokáig tűrök valakinek, de vannak témák amik érzékenyen érintenek, vagy ha igazságtalanság ér engem vagy akit szeretek, szóval komoly helyzetekben már nem akarom a másikat kímélni. De ehhez számomra fontos ok kell.

Amúgy senkit nem szeretek megsérteni,mert nekem is rossz ha sértegetnek.Ha rossz a kedvem,akkor a férjemet cseszegetem minden hülyeséggel:miért nem tette le a wc tetőt, stb.Ha jó a kedvem, nem szólok, leteszem én.De szerintem ez nemcsak a rákokkal van így.

2017. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rák nő vagyok, nekem nem csak hangulattol fugg, alapbol szokimondobb a stilusom, kicsit csipkelodos, sokaknak ez tetszik mert tudom meddig mehetek el. Ha felidegesitenek, ami nagyon ritka, akkor vagy szxrok az egeszbe, vagy a fejere vagy ha egy konkret helyzeten huzom fel magam, na akkor osztok mindenkit akit erek es latok. Sajnos.

Nem mondanam magam erzekenynek, sot mar-mar kisse erzeketlen is vagyok sajnos,de ezt valoszinu abbol az okbol kifolyolag hogy nem volt meg mellettem olyan ember aki kitudta volna csalni belolem ezt az oldalam.

Ikrek az aszcendensem, oroszlan holddal

2017. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!