Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos-Rák kapcsolat? Miért...

Kos-Rák kapcsolat? Miért írják mindenhova, hogy nem illenek össze? Nincs előnye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Párom szülei együtt vannak évek óta...pedig kos és rák:)
2010. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Párom és én 3 éve vagyunk együtt,ő kos én rák.
2010. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is rák vagyok,a kosokkal kinyírjuk egymást.

De vannak híres kos-rák párok is, pl Rubint Réka és Schorbert Norbi is ilyen.

2010. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem jó a kos -rák kapcsolat. Rubint R. és Norbié sem az, a Norbi is egy hülye kos, aki uralkodik és ül a pénzén, és a felesége meg egy buta nő, mert hagyja hogy irányítsák.


Te hozzámennél úgy valamihez, aki képes háztartási szerződést kötni és kijelenteni ha válnak akkor Réka az utcára kerül?


Hát nekem ilyen pénzimádó fas*z nem kellene...

2010. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem,de én is kos vagyok nem rák:S
2010. jún. 6. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatot a horoszkóp szempontjából jóval több dologgal kell szembesíteni, nem elég a nap jegy, mert csak felületes infót ad. Sztem ennél fontosabb a holdjegy és a vénusz bolygók összevetése, és ha van pontos születési időpont az is kikövetkeztethető, hogy az egyik fél napja, hol helyezkedik a másik fél horoszkópjában. Szóval láthatod, hogy számos aspektusból lehet figyelni egy kapcsolatot, és akkor még a számmisztikáról vagy a kínai horoszkópról nem is beszéltem.

Ha híres kos-rák kapcsolatot akarsz ott van még a Gesztesi-Liptai történet is, de ha jól értelmeztem te vagy a kos és lány vagy.

A kos még felnőttkorában is egy nagyra nőtt gyermek, önző de nagyon jólelkű, ezt a rák a pátyolgatásával kitünően tudja kezelni. Az a lényeg, hogy mindketten legyenek elég tisztelettudóak ahhoz, hogy különbözésükkel és egójukkal ne nyomják el a másikat. Tudom közhely, de ennél a párosnál különösen érvényes.

2010. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én rák vagyok, nő, 24 éves. körülöttem a családban mindenki kos, vagyis 4-en is. Apám, anyám, öcsém, nagyapám. Még öcsém legjobb haverja is, aki nap mint nap átjön hozzá. Magyarul egy nap 5 kos vesz körül. És én is csak azt tudom mondani, hogy nem alkotok jó páros egyikükkel sem, nyílván más a párkapcsolatban, de ez is egyfajta mély kapcsolat a családdal. Ennyi fejjel a falnak, temperamentumos, hangos, mindenből leggyorsabb és tűzpiros felfogású emberrel nehéz egy üljünk le és beszéljük meg a dolgokat típusú embernek, egy rák sokkal érzékenyebb, szerintem a kos felületessége az idegeire megy hosszútávon, persze mind nagyon jó emberek, nagyon szeretem őket, de horoszkóp szempontjából nézve a legrosszabb párosítás mind problémamegoldás mind az életvezetés tekintetében.
2010. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
thanks
2010. jún. 25. 13:34
 9/9 anonim válasza:
Én rák vagyok és csak a kosokkal jövök ki. Az összes többi jegy teljesen érdektelen számomra. Szóba jött a holdjegy, aszcendens és a kínai horoszkóp is. holdjegyem kos, aszcendensem mérleg és egy majom vagyok :D minden jel arra mutat, hogy nem kéne kijönnöm velük, de a barátaim nagyobb része kos volt és csak egy kossal tudok közös nevezőre jutni, pedig azt állítják, hogy velük nem lehet... elég bunkó,nyers emberek sokszor, de többre értékelem, mint a "kegyes hazugságokat". Ha kérdezek valamit akkor azért kérdezem mert az ő véleménye érdekel, nem a sajátom más szájából hallva. Szóval én CSAK velük tudok kijönni. Nem állítom,hogy nem ordítunk mint a sakál és nincs drámázás, de soha nem volt probléma, egyik percről a másikra elmúlik. A rákokra azt írják hogy otthonülő típusok, családcentrikusak, irányíthatók... Ha valaki valóban ilyen (és legyen az akár egy másik jegy) akkor tényleg nem tudnak kijönni, de szerintem az összes többi jeggyel sem. Kinek van szüksége egy behódoltra? A kompromisszumok itt is elengedhetetlenek, hogyha valaki tényleg szereti a másikat tudja,hogy mikor kell engednie és mikor van szüksége a másiknak balhéra. Ha alapod a nyugalom akkor nem jössz ki velük, ha zabolátlan vagy kicsit kijössz velük. Nemhiszem, hogy egy egészséges ember szeretné, ha a párja minden szavára ugrálna. Függ attól is hogy milyen neveltetést kaptál, milyenek a barátaid, milyen a családod, tehát a környezeted. Számít az iskolád a többi humbuk és végül kiderül,hogy tökmindegy hogy ezeknek utánaolvastál mert VAGY KIJÖSSZ VALAKIVEL VAGY NEM.:D Ez a végszó, próbáld meg. Ne parázz.
2014. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!