Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez milyen párosítás? Összeillünk?

Ez milyen párosítás? Összeillünk?

Figyelt kérdés
Én Kos lány vagyok,és a fiú,akibe beleszerettem,Halak4 Nagyon jól kijövünk egymással! Ez milyen kapcsolat lenne? Lehet belőle valami? Hogy lehet egy Halak fiút meghódítani,aki nagyon-nagyon-nagyon tetszik Neked,és kedves is? Mindenbe beavat kérdezés nélkül,pedig még csak egy napja ismerem!
2010. máj. 30. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Halak!*
2010. máj. 30. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
jól összeilletek csak az a baj, hogy a csillagjegy nem illik össze így medvedisznóember gyereked lesz :S
2010. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is kos lány vagyok :) Nekem is régebben tetszett egy halak fiú, akivel alakulgatott a dolog, csak én nagyon türelmetlen voltam vele szemben, rögtön választ akartam tőle, hogy hogyan is állunk egymással...ő meg az a lassú víz partot mos típus volt és engem ezzel a halálba kergetett, így nem is lett végül belőle semmi. :S Amúgy alapjábab véve engem, mint kos lányt, idegesít a halak fiúkban a határozatlanság és a nagy érzékenység.
2010. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

két tapasztalat:


két barátnő mindkettő kos, mint te és mindkettőnek halak a férje. házasok. az egyik házasság bejött, nagyon hamar egymásbazúgtak, nagyon szenvedélyesen és háromhónap után már összeisházasodtak, azóta is minden ok. szex is működik nálunk. másik barátnőm szintén kos beleszeretett egy halak pasiba, összeházasodtak született egy gyerekük, és a férje zsinórban csalta mindenkivel aki megállt neki.nem váltak el, a barátnőm kitartott mellette több évig. aztán kiderült a pasiról hogy rákos az utolsó hónapokban mutatta ki a legbensőbb érzéseit a barátnőm iránt. ennek a barátnőmnek azóta sincs senkije, mert még mindig a férje emlékének él.

2010. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!