Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány és Nyilas fiú...

Bika lány és Nyilas fiú mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen, ez a lehető legjobb konspiráció. A bika lány kedveskedhet a horoszkópszarvával hátulról, a nyilas fiú meg ugye a nyilát a nyílásba...szuper! Jól választottál, a horoszkóptudomány is téged igazol.
2010. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hiszel ebben, mi a f@sznak irogatsz ide te vadbarom???

Írd le hogy melyik topikba szoktál írni, és majd én is belepofázok és oltogatok.

Ez a topik azoknak jött létre, hogy AKIK EBBEN HISZNEK.

És aki ebben hisz, azt tiszteletben kell tartani. Nem leoltani.

Barom állat.


Na a kérdésre válaszolva :D

Szerintem nem igazán illenek össze.

A Nyilasok mindig, mindenhol szeretnek a társaság középpontjában lenni, nem igazán hűséges típusok és nagyon nagy a szabadság és a függetlenség iránti vágyuk. Eléggé csapongó életük van. A Bikák meg teljesen az ellentét. Ragaszkodó, birtokló,hűséges, biztonságban és jól szervezett életben szeretnek élni.

Inkább háttérben maradnak.

Lehet hogy tényleg nem ez a mérvadó, hoyg kinek mi a horoszkópja, mert az ember sokat változik, de alapjában véve szerintem amit írnak tulajdonságokat, azoknak a 70%-a általában minden emberre igaz.


Elvileg a Bikához a szintén hűséges, megbízható, precíz Szűz, a kitartó, megfontolt Bak, a szerelmes, érzékeny, család és otthon központú Rák, a heves, szenvedélyes Skorpió, és az álmodozó, kreatív, művészi Halak illik.


:))

2010. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Földi halandó, ki vadbaromnak hívtál, most meglakolsz! Tudd meg, én egy démon vagyok, és szörnyű bűnödért bosszút állok! Ma éjjel, pont midőn éjfélt üt az óra, odamegyek az ágyad mellé és rettegő szemsugaraidon át elszívom a lelkedet! Jajj neked..!
2010. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. válaszolónak Igazán hasznos volt!:) LEgalább van itt ÉRTELMES Emberi Lény :):):)

Az 1.meg a 3.vsz az meg mehet a....Inkább nem mondok semmit :D:D:D

2010. jún. 6. 23:01
 5/5 anonim válasza:

6 éves tapasztalatom mondatja velem,hogy hosszú távon nem működik. Rövidtávon izgalmas,hosszú távon fárasztó...

28/bika lány

2011. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!