Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hármasban szexeltem egy...

Hármasban szexeltem egy Skorpió és egy Rák fiúval. De nem akarok semmit tőlük. Vajon mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 18:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nagyon sok más egyéb csillagjegyű úriember fog innentől felajánlani hasonló szolgáltatás, persze csak kiváncsiságból. Pl nyilas és egy kossal vagy egy vizontovel es egy bakkal..
2017. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel már ők sem akarnak, hacsak nem ismétlést. Nem gondolom, hogy bármelyikük feleségül akarna venni...
2017. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
82%
Te komolyan megdugtál két rovart? Egy hím skorpiót és rákot? Taníts mesterem! Mesélj még!
2017. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rájönnek, hogy melegek, azért szeretnek csak együtt szexelni lányokkal. Én elfogadok mindent, de szerintem igazi heteroszexuális férfi nem megy le kutyába, hogy osztozkodjon, hacsak nincs valami rejtett vágya a saját neme iránt.
2017. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vízöntő vagyok és lány és mindkettő jó barátom. Csak félek h esetleges féltékenyek lesznek egymásra vagy h bosszút állnak.
2017. nov. 11. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell félned, mindkettő q.rvának néz, netán ajánlani fog másoknak is.
2017. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenkinek megfelelt ez a felállás, akkor rendben.


Te most akkor dicsekszel ?


A szekszuális élet szerintem magánügy, mindaddig, amíg nem tolják a pofádba.


Tulajdonképpen mindenki szart rá, amíg ki nem írtad, - hogy a jelenlegi társadalmi megítélés szerint - egy r'banc vagy. Ne gondold, hogy az fog rólad elterjedni, hogy " milyen jó fej ez a csaj " , mert nem ez fog. De ez a te dolgod. Csak gondolkozz.


Valaki írta, hogy egy férfi nem megy le kutyába, én valahogy ezzel értek egyet.


szép napot

2017. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


MOST EZ KOMOLY? EZ KOMOLY KÉRDEZŐ? EZ MOST KOMOOOOLY?!!

Te jó ég.

Nem is tudom, hogy a hülyeségeidtől hányjak vagy amit csináltál... fúj!!!!!

2017. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex előtt tudtad, hogy az egyik skorpió, a másik rák csillagjagyű, tudatosan válogattad így össze őket, vagy csak "így jött"?
2017. nov. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Skorival csak ovatosan mert ha egyszer verszemet kapunk akkor menekulj
2017. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!