Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő csajok! Nektek milyen...

Vízöntő csajok! Nektek milyen pasi tettszik külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:52
 1/6 anonim válasza:
vagány magabiztos és boldog :)
2010. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha csak veled lenne boldog, nélküled nem, az is jó?
2010. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen külsőre macis, humoros, intelligens, modern, és nem utolsó sorban imádjon engem :) és legyen spontán.
2010. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az utolsónak igaza van: nekem is azok a típusú pasik jönnek be, akikhez jól oda lehet kuckózni magamat :) Nem azok, akiknek ha a vállukra hajtom a fejem, a kulcscsontjuk átszúrja a nyaki ütőerem... Szeretem a sötét hajúakat, barna vagy fekete. Szem mindegy. Belsőre az ész a legfontosabb, hogy felnézhessek rá. Aztán a humor, hogy jókat nevethessünk együtt. Aztán a modor, hogy tisztelje bennem a nőt és legyen udvarias. Mindezeket persze anélkül, hogy közben meg kelljen hazudtolnia önmagát. Legyen természetes - ne festesse a haját, vagy ne gyantáztassa magát. Férfinak született, legyen férfi :) Ne zsongjon körülöttem, hagyjon nekem elég teret, de legyen ott, ha szükségem van rá. Sajnos, ha velem sodorja össze az élet, el kell viselnie a hangulatingadozásaimat, szóval nem árt, ha angyali türelem is társul a fent leírtakhoz. :)


Remélem, segítettem.


19/L - vízöntő

2010. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyeség, de nekem a fiatal alain delonra hasonlítók.
2010. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

Tényleg csak kiváncsiságból kérdeztem :)

20/F Mérleg

2010. jún. 1. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!