Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Számmisztikában jártas valaki? Mit jelent ha egy számsor álmomban "zargat"?

Kétszer álmodtam ugyan azzal a számsorral. Azt álmodtam, hogy folyamatosan ismétlek egy számsor mígnem felébredek, és még ébren is folytatom ezt a számsort. Fel is írtam rögtön aznap éjjel, és azóta rengeteg módon kerestem rá, de semmi értelmeset nem tudok kiszedni belőle, hogy mit akar ez tőlem. Lottót már töltöttem, de nem jött be. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: számmisztika, számsor, szám, számmal álmodni

11-14 19:27  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Gyere privátba beszéljünk!!19F

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 11-14 19:52 Privát üzenet
gykra1 nevű felhasználó válasza:

Próbáld meg felhívni telefonon!

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 11-15 15:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 9-es szám mit jelent a számmisztikában?
A számmisztikában a kereszt nevünknél a teljes nevet kell beírni (pl:István), vagy a becenév is jó (pl:Isti)?
Mi van akkor ha "üldöz" egy számsor? (Többi lent)
Számmisztikában mit lehet kiolvasni egy olyan férfi születési adataibol hogyha 1983.10.12. -én született?
A számmisztikában sokat számit ha rossz születési idöt adtam meg? (bővebben lent)
Jelent valamit a születési dátumom a számmisztikában, vagy van valamilyen asztrológiai jelentősége?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu