Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Szűz...

Mi a véleményetek a Szűz horoszkópú emberekről?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Hiszékenyek.
2017. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Könnyen manipulálhatók, emiatt sokan felszínesnek tartják őket.
2017. nov. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj velük, hogy ahogy elvesztik a szüzességüket, többé már nem lesznek önmaguk.
2017. nov. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Gyakorlatiasak, szorgalmasak, adnak a megjelenésükre, de eddig mindegyikükben, akit ismertem ott lakozott a "paraszt" is, bocs, de időnként olyan tripákok tudnak lenni, hogy ilyet talán még egyetlen más csillagjegynél sem tapasztaltam.Ha nem tetszik nekik valami, elképesztően bunkó módon tudnak reagálni, idegbaj felső fokon.
2017. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

lol, első vagyok, nem gondoltam volna, hogy itt "komoly" válaszok is születnek xd A hiszékennyel célozni akartam arra, hogy ez mekkora egy hülyeség.


Nem gondoltam volna, hogy rasszizmusnál van rosszabb, de mégis. Az alapján ítélsz meg egy embert, hogy melyik hónapban született, gratulálok :D

2017. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Attól függ, miért kérdezed?

Valaki szerint normálisak, valakik szerint nem.

Olvass el egy általános szűz horoszkópot.


Amúgy kitartóak, energikusak, de igen, tudnak "bunkók" is lenni. Ha adnak rá okot nekik.

2017. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
Szorgalmas, precíz. Kritukus, néha hisztis.kajára, ruhára váigényes, már-már válogatós.
2017. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én jól kijövök velük egy darabig!

A felszínen mindig kedvesek, de “otthon” egészen más az arcuk. Szeretnek parancsolni, nem bírják ha nem irányíthatnak valakit. Ami engem zavar, hogy nagyon kímértek, ridegek általában.

Egyébként jó társaság, önálló, és rendszerető.

Röviden ez igaz az összes szűz ismerősömre.

2017. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Augusztus 24. és szeptember 23 között születtek.
2017. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!