Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg - szűz aszcendenssel,...

Mérleg - szűz aszcendenssel, skorpió - oroszlán aszcendenssel, párkapcsolat terén milyen, összeillenek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez alapján nagy eséllyel.
2017. dec. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A skorpió napjegyű illető lesz a domináns a kapcsolatban nagy valószínűséggel.
2017. dec. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig a tények: A skorpiónak határozott elképzelése van mindenről, a mérleg viszont hajlítható ezeket a saját elképzelései felé, ami új a skorpiónak és tetszik neki. A skorpiónak eddigi párkapcsolati élete a szexről szólt kizárólag. Ez a mérleg-skorpió kapcsolat 4 éve a távolság miatt se veled se nélküled. Most eltűnt ez a távolság. 4 éve és jelenleg is csak pozitív, erős érzelmeket ad mindkét oldalról ez a “kapcsolat”. Mi várható összeköltözés esetén? Az eddig munka és szexmániás skorpió érzelmes, sőt szerelmes és erőlködik tenni érte.
2017. dec. 1. 03:05
 4/8 A kérdező kommentje:
*hajlítja ezeket saját
2017. dec. 1. 03:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig a Mérleg-szűz aszcendensű mérleg oroszlán aszcendensűvel volt együtt. Alapproblémák nem változtak, háborúzás ment folyton.
2017. dec. 1. 03:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, készíthetek esetleg neked egy párkapcsolati horoszkóp-elemzést?

Az első és második válaszoló vagyok.

2017. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még csak tanulgatom éppen az asztrológiát, viszont az alapvető tendenciákat meg tudom állapítani, ha esetleg érdekel.
2017. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fruzs33 ***** válasza:
Úgyse fogsz rám hallgatni,de szerintem nem valami szerencsés párosítás
2017. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!