Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika és skorpió között tényleg...

Bika és skorpió között tényleg óriási a szerelem?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira összeillik ez a páros? Mit tapasztaltatok? Én vagyok a skorpió (nő) és a párom a bika (férfi), csak pár hete vagyunk együtt.
2017. dec. 15. 14:26
 1/7 anonim válasza:
Nálunk pont fordítva volt. A szex csodás volt, amúgy kuka.
2017. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. dec. 15. 20:37
 3/7 anonim válasza:
Nálam mindenhogy kuka :D De azért hallottam már mindent elsöprő skorpió-bika szerelmekről, úgy látszik én mellé nyúltam :D
2017. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hold jegy nagyon sokat számít. Amilyen jegyben van a holdunk azt keressük a másikban és ha nincs meg, akkor nincs tartós, tápláló kapcsolat.
2017. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg a leginkább összeillő emberek, mégis ritkán teljesül be.
2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért teljesül be ritkán?
2018. jan. 15. 22:57
 7/7 Zenon ***** válasza:
Mert nincs TÖKÉLETES összeillés. A felszínes tulajdonságok sokszor elidegenítik a mélyebb lelki megismerés lehetőségét. A kőbevésett szerelem azért olyan értékes, mert ritka, mint a fehér varjú.
2018. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!