Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő és Rák férfinak...

Vízöntő nő és Rák férfinak milyen a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Érzelmi/baráti/szexuális/nyitott kapcsolat?

2017. dec. 16. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Baráti
2017. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem fejtsétek ki melyik kapcsolat hogy működik. De azért köszi 😘
2017. dec. 16. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
jól
2017. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A születési hónap ismerete nem elég információ egy ilyen kérdés megválaszolásához, még ha a sok babonás hülye azt is hiszi.
2017. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rákos.
2017. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fordított esetben vannak tapasztalataim, illetve egy ismeros csajszi volt együtt rak ferfival de detto mint a fordított felállás!

Eddig három vizontot fogyasztottam el, mindharmuk megegyezett, ha tipikus vizotok szeretik a különleges dolgokat, ami nem a hagyományos dolgokhoz köthető, vagy teljesen ellentéte saját maguknak!

Rak nőként én teljesen ellentetuk voltam viszont mikor megismertek kezdődött igazán a kapcsolatunk mert ikrek az aszcendensem illetve többnyire ez a jegyem is dominál!

Imádtam őket, nagyon jó a humoruk, a kisugarzasukat mindig észreveszem ha valaki vizonto!:-) Szexben is Isteni, szeretik a valtozatossagot mind tettetekben mind emberekben.... Az elvarasoktol a falramasznak, illetve fejjel mennek a falnak amit később nagyon sokszor megbannak mert rossz döntést hoznak! Sokat lamentalnak dolgokrol ahelyett hogy cselekednenek, nekem hiányzott az a fajta tűz ami pl egy oroszlanban vagy nyilas van megvan! Rendkívül féltékenyek és nem feltetlen fogjak kimutatni elmondani csak ha nagyon jól ismered őket!Allandoan mennek mennek és mennek ami nagyon jó dolog csak sokszor nelkuled! De ha te elmész nélkülük zokon veszik! Nagyon csaladcentrikusak, ami naluk megint egy külön téma mert a kotelrzettseg nekik ismeretlen szó!😂 Akar munkában bármiben! Saját fejük után mennek, ha tipikus rak vagy nem tudod uralni és ne is akard de akkor a falra fogsz mászni tőlük! Mellettük inkább alárendelt vagy, vagy ha nagyon laza vagy és nem erdekel mellettük de ha megérzik hogy te "mellette" allsz 180 fokos fordulattal utat valtoztatnak és "jatszatok":-) Mert ok forradalmarok és nehogy mar...:-)))

Összeségében én szeretem őket de nekem hiányzott belőlük a tűz amit említettem, ami a szexben id szerepet játszott mert jó velük a szex ha szereted az új dolgokat, de nekem nem volt meg egyik Vizintomnel se az a forrosag vagy pezsgés!!!:-)))

2017. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!