Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák fiú és ikrek lány, van...

Rák fiú és ikrek lány, van járható út?

Figyelt kérdés

Adott egy ikrek lány aki a szó szoros értelmében iker, hisz számomra olyan, mint ha két arca lenne. Egy, amit nekem mutat és egy ami szintén szeretnivaló, de magával hordozza az ikrek jellemvonásait. Teljesen össze vagyok zavarodva, mert tudom, hogy ez a két csillagjegy elég nehéz párosítás, de mégse hagy nyugodni. Az arc amit akkor mutat, amikor kettesben vagyunk varázslatos, elbűvölő mosollyal jutalmazza a bókokat/vicceket és a szemei/ölelése egy pokoli erős drogként hat rám.

Miként lehetne járhatóvá tenni az utat? Ő jártasabb a csillagjegy témában, ezért jártam én is körbe, amennyire tudtam, de nem találom a megoldást. Erőltetni viszont nem akarok semmit, csak elengedni se könnyű a gondolatot.

17/F



2017. dec. 19. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Ikrek felszínes kultúrsznob, de ha van a képletében egy kis vizes vagy tüzes túlsúly, akkor ez kevésbé igaz, és így szerethetőbb is.


A Rák férfinek leginkább egy pótanya kell, amit sokkal inkább egy vízjegyű, illetve egy Bika nőben találhat meg.

2017. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 év után,azt mondom hogy nem!
2017. dec. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan miért?
2017. dec. 20. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Cimbi, te sem kapsz puncit. :(
2017. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17f és még hiszel a csillagjegyekben? Rossz úton jársz barátom, ebből nem lesz punci...
2017. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát nem tudom..:/

Én Ikrek nőként szerintem hasonló vagyok, mint akit te leírtál, de nekem Skorpió az aszcendensem, és nekem a másik "arcom" elég nagy dráma queen, és nagyon agresszív tudok lenni ha igazságtalanságba, vagy dühbe gurulok, vagy elveszítem a türelmemet. Hihetetlen gyorsan változik a hangulatom, sokszor feltűnés nélkül, és egy hajszál tartja mindig bennem az ideget, hogy el ne pattanjon a haragom.


Van ez a légies, hosszan ölelkezős, simogatós, türelmes, halk, optimista, mindenkivel foglalkozó, jámbor, nem bírom elviselni ha valaki szomorú körülöttem mert azonnal fel akarom vidítani, azonnal tudni akarom szíve baját, azonnal segíteni akarok rajta. Ezért sokan fordulnak hozzám, ha hallgatóságra van szükségük.


De ha sokat tűrök, és közben engem meg senki nem hallgat meg (ingerültebb kedvemben sokat beszélek és indulatosan) amikor nekem is szükségem lenne támaszra..Vagy túl nagy a nyomás bennem, nagyon stresszes vagyok. Akkor sokszor megbántom a szeretteimet, pedig nem szándékosan, és ha játsza valaki nekem a 'passzív-agresszív' durcásat, és nem hajlandó megbocsájtani egykönnyen, akkor én NEM könyörgök onnan tovább, és felidegesítem magam. :D És elkezdek sírni és kiabálni egyszerre. Nagyon sokat sírok, mindenen képes vagyok, zenén, mesén, filmen, a szeretet különböző megnyilvánulásain az életben, azon, ha valaki egy tényleg rászorulónak segít valamilyen formában és őszinte hálát látok a rászoruló szemében..Állatokon, ahogy az anya majom szereti a kismajmát, stb. Akármin.


Szerintem az Ikrek nő Rák férfi csak akkor működik, ha az Ikrek tényleg ez a vízjegyűs, babusgatós fajta, és türelmes. De amúgy a haragjával hamar megijesztheti a Rákot. :/ Hosszútávon nem hiszem, hogy működne.


(én abszolút nem vagyok flörtölős egyébként Ikrek nőként, vagy ha annak tűnök mégis, az sem szándékos)

2018. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 6/6-os voltam, és 19 éves.
2018. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!