Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfiakról altalanos...

Halak férfiakról altalanos vélemény tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék ti miként ismertek halak jegyű ferfiakat és mi a véleményetek róla:-)

Én rak napjegyu nő vagyok


2017. dec. 22. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Vízen kívül elpusztulnak.
2017. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Érzelmesek
2017. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Fura de eddig 4 halak férfi ismerősből 3 full hűtlen volt. Nem olyan hűségesek ám, mint ahogy leírják róluk. Amúgy ja értelmesek, segítőkészek, érzelmesek, álmodozóak, kissé zárkózottak.
2017. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy halak ismerősöm van sajnos, az is elég....bocsi h ezt mondom de, legszívesebben agyonverném mert olyan szinten idegesít a hisztijével és vádaskodásával hogy az valami hihetetlen. Meg irritáló ember számomra mert nyomul, nem hagy békén és szerelmes belém. Ja és én mérleg vagyok
2018. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Apám, bátyám és a párom is halak. Hát nem egyszerű esetek az biztos. Kívül ott a hideg páncél, pedig a valóságban rendkívül érzékenyek.
2018. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!