Bak férfiakról?

Figyelt kérdés

A barátom bak és kíváncsi lennék hogy más bak férfiak is ilyenek - e?


Ő keveset bújik, nem igen ér hozzám pl társaságban. Eléggé visszafogott. De van hogy magától jön, ad egy csókot, megölel, hozzám bújik.


Az érzelmeiről szinte sosem beszél. Vagy nagyon nehezen es valahogy próbálja titokzatosan kifejezni magát.


Nagyon sokat agyal, pörög gondolkodik. Nagyon nehezen tudja magát elengedni.


Tud hirtelen ideges lenni, könnyen felkapja a vizet. Ha dühös vagy mérges sokszor csendben van de érezni lehet a feszültséget.


Bak férfiak meséljetek magatokról. Vagy akiknek bak párjuk van :)


2018. jan. 2. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Küldj képet aztán mesélek
2018. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én bak f.fi. vagyok. Mire vagy kívâncsi?
2018. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Képet? Kiről miről? :D minek?


2es írtam privátot

2018. jan. 2. 12:44
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
En most egy bak ferfival ismerkedem.Jomagam vizonto vagyok, bak aszcendenssel, nehany bolygom a bakban van, szoval egy szinten bennem is ervenyesulnek a tipikus jellemzok.Az o, es mas bakok tarsasagat is szeretem.Aki most van nekem, o nyugodt, mosolygos,de nem az a bohokas jellem,van humora, de egy szinten stabilitast sugaroz.Mindkettonknek fontos a tarsadalmi statusz,az anyagi javak, magasra akarunk torni a valasztott szakmankban.Altalanossagban elmondhato roluk, hogy ha valakit megszeret azt nagyon szereti, ragaszkodo, es mindenben tamogatja. Az erzeseirol nekem sem beszel, de az enyemekre kivancsi.Osszessegeben jol kijovok vele, altalanossagban szeretnek a bakok.
2018. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az exbarátom bak volt és 100%ban igaz rá, amit fent leírtál.
2018. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Catlady neked mi a csillagjegyed? Miért szakítottatok?
2018. jan. 5. 09:14
 7/20 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Nekem az exem az bak.

Kicsit tàvolságtartónak ismertem meg,de hogyha szeret,akkor nagyon.

Eléggè féltékeny típus.Soha nem lehet kiszámítani,hogy mit fog csinálni.

Van humora.

Nyilvánosság előtt,pl.utcán is távolságtartó,szexben sok idő kell,hogy megnyíljon,de hogyha megnyílik,elég vad. (mondjuk a végére nem biztos,hogy olyat írtam ami érdekel,de talán fontos lehet) Az én exem ilyen volt.

Ikrek vagyok.

2018. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Skori vagyok. Azért lett vége, mert egyszerűen semmi kémia nem volt köztünk. Hiába próbáltam "meghódítani" semmire sem mentem vele. Nem szerette ha nyilvánosan bármiféle hevesebb érzelmi megnyilvánulásom van felé(pl egy kiscsit hevesebb csók)

Viszont volt, hogy finoman közeledett felém.

Sokszor mesélte, hogy képtelen aludni, mert fojton a saját és a családja jövője miatt aggódik.

Ritkán mutatta ki az érzéseit. Kissé droid hatása volt.

Ha harag volt köztünk sosem kiabált, vsgy emelte fel a hangját, de olyankor mindig tudtam, hogy dühös rám.


Azt mondják a skorpió és a bak remek párosítás, de nekem eléggé unlmasak és egysíkúak.

Vad és szevedélyes vagyok hozzájuk képest. Túl nyugisak nekem. :D

2018. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7es válaszoló és Catlady hihetetlen de amiket írtatok teljesen igazak a páromra.


Tényleg azt írják hogy a skori passzol a bakhoz. :)


És ez tényleg így van hogy nyilvánosan nem egy heves természet, tehát egy kisebb ölelés apró puszi max de az sem hosszan. Az én jegyem szűz, mérleg ascendensel. És alapvetően én sem szeretek nagyon heveskedni nyilvánosan így ez engem ezért nem zavar. De elhiszem hogy egy skorpiónak annyira nem izgi.


Kívülről úgy tűnhet hogy takaréklángon egunk :D de ha csak kettesben vagyunk.. :)

2018. jan. 8. 21:33
 10/20 anonim ***** válasza:
Csendesek és kedvesek mindent megtesznek a párjukért.De egy hisztis kiabálós hevesebb természettel nem férne meg.Én mondjuk hamarabb kinyitom a számat de egy bak tipusú férfi inkább feszült helyzetben csöndben marad és marcsnvolja magát amit egyáltalán nem élvezet látni.
2018. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!