Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió aszcendessel rendelkez...

Skorpió aszcendessel rendelkező bak nőnek mik a "jellemzői"?

Figyelt kérdés
Bevallom, én nem igazán hiszek a horoszkópban és semmilyen más ezoterikus dologban. Amiket eddig a horoszkópomban olvastam, sose stimmeltek, a csillagjegyemhez társított leírásnak se volt szemernyi valóságalapja se, de nemrég egy ismerősöm, aki jobban hisz ebben közölte, hogy az aszcendensnek is nagy a jelentősége. Az megváltoztatja a teljes összképet. Úgyhogy gondoltam, adok ennek az aszcendeses témának is egy esélyt, hátha így jobban magamra ismerek :D

2018. jan. 3. 20:44
 1/1 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%
Hát én se értek ezekhez, de őszinte leszek: most így elsőre egy ilyen Leonidas király nőben ugrott be ahogy egy földrögön üvölt egy tépett, piros zászlóval, meg egy aránylag nagy, enyhén ívelt karddal, majd egy éhes zombi tempójával futva leront onnan.
2018. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!