Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A párom mérleg, én meg kos....

A párom mérleg, én meg kos. Az asztrológia szerint milyen a kapcsolatunk? Valakinek személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
Természetesen nem veszem a dolgot vér komolyan, csak érdekességként kérdezem.

2018. jan. 10. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A mérleg képes hideg fejjel gondolkodni, így a kos forrófejűségét lehűti. Az esetleges hisztiket is tudja kezelni, viszont néha elég önző tud lenni.


Kos L, akinek 2 évig volt kapcsolata mérleg sráccal

2018. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a csillagjegyezés akkora hülyeség. Én kos vagyok de nálam nyugodtabb embert nehezen találni.
2018. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindkettő ragaszkodik álláspontjához, akkor sok a veszekedés köztük.

Ha sokat veszekednak: kapcsolatuk pocsék.

.

Ha mindketten tényleg szeretik egymást, akkor közös nevezőre tudnak jutni, veszekedés nyista, kapcsolat kiváló és tartós.

.

Ezt mondják a csillagok!

2018. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mivel hogy a kos egy tüzes , lobbanékony csillagjegy a mérleg meg inkább nyugodt , hideg fejű akit nehezen lehet kihozni a sodrából így a kapcsolatban vagy ki egyenlítik egymást vagy a kos előbb utóbb besokkol a mérleg örök nyugalom szobra természetétől.

én most egy mérleg pasival vagyok és egyenlőre tök jól megvagyunk. hamar fel tudja húzni az agyam de olyan hamar ki is tud békiteni. sokkal nyugottabb vagyok vele.

aranyos , kedves, figyelmes oda adó, romantikus , humoros , és nagyon szerethető személyiség.

2018. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez így tényleg igaz ránk is. Én mondjuk az a típus vagyok aki két percig fortyog és aztán kész.
2018. jan. 10. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszek a horoszkópban. Viszont, kos nőkènt èrdekes mód a mèrleg fèrfiak vonozottak. Viszont is így volt...
2018. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!