Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg van olyan ember, aki...

Tényleg van olyan ember, aki a horoszkóp alapján dönti el, hogy kivel jön össze?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdés van ezen az oldalon, amelyben azt próbálják kideríteni, hogy a horoszkóp alapján mennyire illenek egymáshoz. Nem értem, tényleg létezik olyan ember, aki csak azért nem kezd el randizni valakivel aki tetszik neki, mert az csillagjegyük alapján nem illenek össze?

2018. jan. 12. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz elhinni, de ugye olyan ember is van, aki hisz a homeopátiában, meg olyan is, aki a fideszre szavaz...
2018. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Van. Férfi is, nő is.

Ők azok, akik nem a másik értékeit keresik, hanem a csillagokat lesik, döntésre, érzelmekre képtelenek.

Ha a másik tudtával csinálja, rossz döntésük későbbi eredményeiért egyiket sem sajnálom.

Ha rájönnek, mi okozta hibás döntésüket, akkor okosodtak.

Az okosodókat pedig nem sajnálni kell.

2018. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
biztos vagyok benne hogy van. elképzelni is rossz az ilyen párkapcsolatokat
2018. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Még jó, hogy lelketlen vagyok, így nincs mire vennem a lepontozást.

Mégis, az a véleményem, hogy aki horoszkóp alapján dönti el, kit válasszon'párjának', nem kölönb, mint aki a vagyont nézi.

Csak nem lesz annyi költeni valója.

2018. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha eleget böngészed az ezotéria rovatot, rájössz, hogy az ilyenek még a kisebb barmok közül valók.
2018. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen van, én is ilyen vagyok.😂😐 valahogy nem vagyok képes szeretni a másikat mármint beleszeretni senkibe. Így ez maradt nekem. Legalább így nagyjából betudom lőni, hogy milyen pasi kell nekem. Akit eltudok viselni magam mellett. Olyan csillagjegyűekkel is próbáltam akivel nem passzol a jegyem. Nem is lett belőle semmi. Mostani barátomat is e szerint választottam. 4éve vagyunk együtt. 23/L
2018. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, sajnálom, hogy nem tudsz szerelembe esni. nekem is van egy ilyen ismerősöm, ő egy nagyon csúnya szakítás után zárta el az érzelmeit, most azon dolgozik, hogy ezt visszacsinálja
2018. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Az, hogy épp azzal találtad meg a közös hangot, aki az asztrológia szerint illik hozzád, nem jelent semmit.

Ha tényleg "csak ez maradt neked", akkor pszichológiai okai lehetnek. Valószínüleg akik "nem illettek hozzád", azokat szándékosan elutasítottad, és inkább fókuszáltál a hibáikra.

Egyébként a barátod mit szólt ahhoz, hogy csak azért jöttél vele össze mert egy áltudós azt mondta, hogy egy több ezer/millió fényévre lévő csillag szerint(ami lehet már nem is létezik) összeiletek?


Elképesztő módokon lehet manipulálni az embereket...


Köszi a válaszokat!

2018. jan. 15. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!