Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a kos nő -...

Mit gondoltok a kos nő - skorpió férfi párosításról?

Figyelt kérdés
Az interneten elég negatív dolgokat írnak erről a parrol, de kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra, esetleg aki ilyen párkapcsolatban el?

2018. jan. 21. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Ezt a baromságot.

Mi köze egy ember jellemének ahhoz, hogy amikor született, éppen hogy álltak a csillagok a földhöz képest?

Mi a pàrommal mindketten oroszlánok vagyunk, megy is az adok kapok rendesen, de nem tudnám elképzelni az életemet más mellett! nem

2018. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Unikornispata ***** válasza:
Állati ez a kérdés :D
2018. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kos nőnek alkalmazkodnia kell és megfelelni 100%-ban ennek a skorpió férfinek. Ha a nő ezt képes megcsinálni akkor nagyon jó, hosszútávú kapcsolat lehetséges.
2018. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
73%
Én kos nő vagyok és a skorpiókkal nem jöttem ki soha.Ha érdekel még valami írj rám privátban,szívesen segítek.:)
2018. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kos nő mellé egy langyos papucspasi való,a tökös csávók meg se próbálják hosszú távon.Az agresszív, akarnok nőket nem mindenki tudja elviselni.
2018. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Fordított felállásban sem jó. Mind a kettőnek tetszik elsőre a másikban, hogy nagyon fontos az értelem,a logika és a határozott vélemény és világkép. A kos akármennyire is alapvetően hisz és bízhat az eszében, de naivak tudnak lenni nagyon és belelovalják magukat a dolgokba. A skorpió, meg tényleg nagyon vonzó és akár szenvedélyes tud lenni, de óvatos gyilkos. Bár a saját értékrendje nagyon fontos számára, akárcsak a kosnak, de kevésbé nyílt és őszinte. A kosokról tartják, hogy végigrobognak egy kapcsolaton és gyakran roncsokat hagynak maguk után, de jelen esetben a skorpió az aki el fog bánni a kossal és ő fogja leteríteni. Bár a kos meg izomból tör majd ki ebből a dologból önbecsapással, hogy igazából nem is ő a vesztes fél. De a skorpióban is azért meglesz, hogy azért mégis csak egy értékes valamit vesztett el, vagy dobott ki. De mind a két felállásban ez szokott lenni, ha a skorpió a lány, ha ő a fiú
2018. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hűha! Kedves utsó válaszoló.Magam sem tudtam volna ilyen frappánsan megfogalmazni ezt a témakört.Igen a kos nők ciklonként átsuhannak embereken magam is "károsultja" voltam.Pedig bika ffi vagyok,és azt hittem, már sok meglepetés nem érhet

ebben az életben.De. Kedves férfitársaim gyanakodjatok a túlontúl

negédes nőkre,mert a legtöbb csak a magadat akarja.

2018. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Javadat*
2018. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából nem az asztrológia alapján fogom eldönteni, hogy ez a kapcsolat működőképes vagy sem, viszont kos nőként van egy hatalmas kíváncsiság bennem, aminek muszaj eleget tennem, ezért is merészkedtem kiírni ezt a kérdést. Az igazság az, hogy hónapok óta nagyon jól megvagyok a skorpió férfival, fura módon de minden passzol, nálunk is megvan az adok-kapok de mindig szenvedélyes a lezárás. Köszi mégegyszer! :)

2018. febr. 5. 09:54
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Fordítva jó kis páros :D

Kis makacs kos néha az idegeimre megy, de attól színes az életem, ha "bosszant" ><

Amúgy nagyon védelmező és óvó alkat, nagyon sokmindenben hasonlítunk. Kompromisszumokkal és sok szerelemmel át lehet hidalni a jegyek miatti surlódásokat. :)

2018. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!