Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas vagyok es hozzam illo...

Nyilas vagyok es hozzam illo babat szerettem volna. Mar nem megy?

Figyelt kérdés
Mar eleg idos vagyok, 30 par ev mulva es a csaladban fiatalabbaknal mar mindenkinek 3 gyerek. En hiszek a horoszkopban es oroszlan vagy szuz gyereket szerettem volna de az mar nem jon ossze. Parom viz jegyu nem illunk ossze, de most nem ez a lenyeg. A bak horoszkopu gyereket talalnam idealusnak igaz azzal se jonnek ki felhotlenul, inkabb a parom "szovetsegese" lenne. Mivel igy alakult kesobb remelem lesz hozzam illo horoszkopu gyerekem. Tul megszallott vagyok szerintetek? De skorpiot nem akarok az a lehrosszabb jegy, neten olvastam. Bar szuzet szeretnek de akkor megint egy ev lenne elhuzva en idosodok, es szeretnem ha apukam is megelne az unokat.

2018. febr. 19. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén remélem, hogy ez egy troll kérdés.
2018. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként a "neten olvastam" megjegyzés már túl sok, azt hagyd ki legközelebb, ne állítsd be magad direktben ennyire ostobának. Lehet nyomni a hülyeséget, de teremtsd meg a szövegben a bizonytalanság illúzióját. Inkább úgy kellett volna írnod, hogy a skorpió jegyben bizonytalan vagy, mert többfélét, jót és rosszat is olvastál róla. És kérj tapasztalatot olyantól, akinél hasonló felállás van a családban.
2018. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Borzasztó volt olvasni az írásodat.

A férjeddel "nem illesz ossze, de most nem ez a lenyeg"

Pedig de, ez lényeg.

Olyannal élj, akivel szeretitek egymást.


"En hiszek a horoszkopban" - az nem jelenheti azt, hogy te előre meg tudnád határozni egy embernél, hogy milyen legyen. Ha szeretitek egymást, örömmel fogadjátok az érkező gyereket és szépen nevelitek, hogy jó ember legyen- akkor BÁRMELY csillagzat alatt született gyerekből JÓ EMBER lesz.

Nem kell hogy "hozzád illő " legyen, mert nem kalap, kabát, hanem egy EMBER.

2018. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Viszont ha tényleg igaz az egész kérdésfelvetés, és nem egy kitalációról van szó, akkor a szövegből kikövetkeztethető jellemrajz alapján úgyis egy olyan családról beszélünk, ami szét fog esni, illetve ha egyben is marad, szociálisan olyan szinten lesznek a béka feneke alatt, hogy szinte teljesen mindegy lesz, ki kinek a szövetségese a horoszkóp szerint, vagy bármi. Szociális vegetáció. Éltek, léteztek, dolgoztok, esztek, isztok és szaporodtok (fontos is, hiszen a családban már mindenkinél ott a három gyerek, le ne maradjatok!) Ennyi, és nem több az élet ezen a szinten.
2018. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Skorpió vagyok. Nem vagyok rossz, pláne nem a legrosszabb. Szeretnek a szüleim és jóban vagyunk. Ennyit a horoszkópokról :D
2018. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Bar szuzet szeretnek"

Ebben megnyugodhatsz, az év bármelyik napján annak fog születni!

.

Troll vagy, sőt, ha önmagad adod kérdésedben, akkor még párod is kizárt, hogy legyen.

2018. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Túl megszállott vagyok szerintetek?" Á, dehogy, épp csak egy pindurkát...
2018. febr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltéve, hogy nem a derék trollok, egyik "jólfejlett" példánya vagy.
2018. febr. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Lesz.r.m, hogy fake e vagy sem a kédés. Jogos, hogy egy pár kitervezi a gyermeke születési jegyét.

Nagyon jó, mivel a legtöbb emberi kapcsolat azalapján gyün ki.

Aki nem hisz a horoszkópban, az húzzon el a rossebbe.

Agnosztikus létemre mondom, hogy van ilyen cucc a világon

Van is egy weboldal, ami állítólag kiszámolja ugyebár a dátumokat, melyik lenne alkalmas, stb.

2018. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint szűz jegyű: ilyen hozzáállással a b*dös életbe nem fogadnálak el szülőmnek. Rövid úton elromlana a kapcsolatunk. Túl megszállott vagy, szállj le a földre és inkább a kapcsolatodon dolgozz - vagy kíméld meg a párodat és szakíts vele, ha nem illetek össze. Messze vagy még a gyerekvállalástól, bőven ráérsz új párt keresni.
2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!