Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szüz férfi skorpió aszcendenss...

Szüz férfi skorpió aszcendenssel, skorpió nő szűz aszcendenssel vélemény? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy egymásba botlottunk, nem is kicsit. :D

Érdeklődnék, hogy a témában jártasak mit gondolnak erről a párkapcsolatról?

Mi úgy érezzük hogy elképesztően egymásra találtunk. :-)

28N 30F



2018. febr. 27. 17:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem a horoszkóp határozza meg, hogy működik egy kapcsolat! Ha azt mondod jól kijöttök, ne egy horoszkóp határozza már meg :)
2018. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kokohoho ***** válasza:
Szerintem te nem véleményt, hanem megerősítést vársz, mert már döntöttél! A horoszkópban nem is, de talán az életben jártasabb vagyok egy kicsivel. Ha 28 évesen ez a legfontosabb szempont egy párkapcsolatban, akkor vagy egyedül, vagy boldogtalanul, vagy egyedül és boldogtalanul fogsz megöregedni. Remélem tévedek, de ha még az egymásba botlás napján, egymásba is estetek és egymásba is gabalyodtatok, akkor nekem nem a horoszkóp, vagy a szerelem első látásra jut az eszembe, hanem a könnyen jött, könnyen megy!
2018. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem parkapcsolat, de van egy baratnom, aki rak skori aszc.sel. En pedig skori vagyok rakkal. Remekul kijovunk ^^
2018. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó szar
2018. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!