Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák jegyű lányokat, nőket...

Rák jegyű lányokat, nőket mivel lehet levveni a lábukról, mi tetszik nekik nagyon? Mivel, mikkel lehet meghódítani őket? Milyen fiú, férfi ami bejön nekik.

Figyelt kérdés
A válaszokhoz kérlek az életkorotokat is írjatok oda és, hogy milyen jegyűek vagytok, mivel várok olyan válaszokat is, amiben más csillagjegyűek osszák meg a tapasztalataikat rák jegyű hölgyekről.

2018. márc. 7. 21:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
18%
26 éves rák nő vagyok 😊 én szeretem a romantikát, de nem azt a csöpögőset, pl. Valentin napon inkább rendelek egy pizzát s Iszok egy sört, minthogy elmenjek egy étterembe. A virágokat imádom, azzal Szerintem nem lehet mellé lőni 😊 a csokis is egy ilyen. A rákoknak fontos a család, családalapítás. Nekem lételemem a családom a gyerekem. Ha valaki öket bántja engem is. Szóval Szerintem ha egy ilyen nővel kezdez fontos, hogy szeresd a családját, mert ők a minden. 😊 (a férjem rák, elméletileg nem passzolunk gyakorlatilag annál inkább 😊10éve. A rákokhoz a halak passzolna leginkább)
2018. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rákkal
2018. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
BMW-vel, egy luxus házzal és vagy 2mrd forittal azonnal leveszed a lábáról ;)
2018. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

a nőknek a férfias férfiak jönnek be.

Erő, uralom, felelősség.

De az erő itt nem a testi erő. hanem a hatalom erő. De nem csak kifelé hanem magán is!!! Azétr az uralom!

2018. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 fersk ***** válasza:
48%
Már azzal is, ha a férfi Skorpió.
2018. márc. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
49%
17 éves vagyok, rák jegyű. Amit az első válaszoló leírt, kb rám is teljesen igaz. Csoki, virág tényleg hasznos egy rák meghódításánál😀. Én még nagyon szeretem a közös programokat, néha egy kis meglepetést (nem feltétlenül tárgyi ez is lehet egy kirándulás amit a barátom szervez meg). Amúgy bújós típus vagyok szóval jól jön ha a barátomba is szorul egy kis romantika és nem lök el magától ha megölelem. Aki bejön nekem belsőre legyen vicces, kedves, ne egy tipikus mai suttyó, művelt és illedelmes, lehessen vele komolyabban is beszélgetni. Külsőre meg általában a magas, szőke, kék szemű srácok jönnek be. Amúgy másfél éve párkapcsolatban élek egy olyan fiúval aki olyan amit fent leírtam, amúgy ő skorpió.
2018. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdés hatalmas tévedésből indul.

Azt feltételezi, hogy a rák jegyű nőknek nincs egyéniségük, mind ugyanúgy 'működik'.

.

Ha bárki elérni akar valamit egy nőnél, elsődlegesen nem asztrológiai jegyét nézi.

.

Ki az a férfi, aki úgy ismerkedik: 'rák jegyű vagy?', akkor ezzel vagy azzal már le is tudlak venni lábadról.

2018. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ki vagy Te, hajdúsági Lente Sándor a nők megmentője?
2018. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapból a rákokat csak akkor lehet megkörnyékezni, ha leveszik a páncéljukat.
2018. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is rák vagyok és utálom a romantikát mindent ami ahoz kapcsolódik. Kedvelem az igényes külsejű fiúkat akiknek jó illatuk van szép kezük. Stb... a humor a legfontosabb mindennél szükségesebb a hódításhoz én ezt tapasztaltam. 18 lány
2018. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!