Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Nyilas nokrol?

Saku14 kérdése:

Mit gondoltok a Nyilas nokrol?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szétszórtak, hobókásak, extrovertáltak, közösségi embere, de szerethetőek.
2018. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Hát én nyilas vagyok, de egyáltalán nem vagyok szétszórt, sem extrovertált, közösségi ember meg aztán végképp nem (dolgozni járok, néha edzeni, meg úgy kéthavonta találkozok egy barátnőmmel, és ezen kívül sehova).
2018. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

15 évig éltem együtt nyilas nővel.

Szép volt, nemes testtartása. Aranyos volt, kellemes partner. Szerette a jövésmenést, utazni, nyaralni, élvezte ha moziba vagy plázázni mentünk. Szerette a finom ételeket, süteményeket, gondoskodó, figyelmes volt. Javarész pozitív személyiség volt.

Nagyon őszintén megmondom, nekem két dolog, ami tulajdonképpen egy, ami nagyon nem tetszett benne és nem tudom, hogy ez a jegy sajátosságai közé tartozik, vagy sem, de a GYÁVASÁG, konfliktuskerülő, lapító sunnyogásával ki tudott csinálni.


Az anyjának semmiben nem mert ellent mondani, inkább nekem panaszkodott meg azt akarta hogy helyette intézzem az érdekegyeztetést a saját anyjával.


Ha összevitatkoztunk, képes volt órákon át hallgatni, miközben én az egyezséget kerestem (volna) vele. Na ezzel fel tudott cseszerinteni.


Meg a szakítást, amit ő kezdeményezett, képtelen volt egx korrekt magyarázattal lezárni, miközben én teljesen higgadt és indulatmentes voltam, párbeszédre kész.


Szóval összességében

+szép, csinos

+gondoskodó

+nem punnyadó

+házias, otthonszerető

+szeret kimozdulni, progamot csinálni


-képtelen kiállni magáért

-gyáva, konfliktuskerülő

-néha kissé antiszoc mód udvariatlan

2018. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
veletlenul nem velem voltal kapcsolatban elozo? xD
2018. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Cukik, a legmegbízhatóbb és legkorrektebb nők nyilasok... Őszinték, becsületesek, szorgalmasok, és nagyon jellemző rájuk, hogy sose tesznek olyat másokkal, amit magukkal szemben sem tűrnének el. Igazságosak, és tudnak adni, szeretni. Sorolhatnánk.


Az extroveltságot nem tudom miért említi fentebb valaki, szinte egyáltalán nem jellemző rájuk. Bár kedvelik a jó emberek társaságát, inkább visszahúzódóak, és magányosan is jól érzik magukat, meg tudnak lenni más nélkül, és nem akarnak mindig közölni valami másokkal, szóval...


Néha kapkodnak, mert szeretnek mindent utolsó pillanatra hagyni, és akad, hogy szétszórtak, de mivel ezzel tisztában vannak, tudnak tenni ellene...

2018. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!