Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két azonos jegyű ember mennyir...

Két azonos jegyű ember mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
Vannak olyan "azonos" jegyek, amik passzolnak/nem passzolnak egymáshoz?
2010. jún. 11. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
ja sztem, en is mindig 4-es voltam es a volt baratnom is... sztem illettunk egymashoz.
2010. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez emberfüggő. Nem lehet tökéletes pontossággal megmondani, kim ennyire illik a párjához horoszkóp alapján, mert kivételek is bőven akadnak. De általánosságban elmondható, hogy nem illenek össze az azonos jegyűek.
2010. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
legjobb barátnőm oroszlán, és a pasi (akivel én hoztam össze) is! már több mint két és fél éve együtt vannak. Másik bnőm szűz, és a pasija is! ők is már vagy két éve. tehát két példa arra, hogy elég jól:)
2010. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hat évig éltem együtt egy azonos csillagjegyűvel.

Eszméletlen jól megvoltunk, nagyon szerettem és tiszteltem őt, és rettenetesen hasonló gondolkodásuk volt. Ez volt benne a jó. Bár a szexuális része nem működött elég szuperul.

2010. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A különbözőség azért jó,mert tüzet hozhat a kapcsolatba.És szerintem az aszcendens is érdekes.Nekem kétszer volt azonos csillagjegyű barátom...hát...hátháthát:))
2010. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

az azonos jegyűek kapcsolata nagyon egysíkú, unalmas tud lenni!

házasságban nagyon nem ajánlom, legfeljebb hobbitevékenységben van haszna.

2010. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nyilas vagyok és unalmasnak találom a többi nyilast mert olyanok mint én. szerintem rövidtávot megér, de hosszú távon. ismertem két oroszlánt kiütötték egymást, két rákot, akik egymásba kapaszkodtak, viszont ismerek két mérleget akik már 10 éve!
2010. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 évig éltem egy rák jegyű férfival és én magam is rák vagyok. Ég és föld voltunk...amíg nem bújt ki az alkohol és didibárok iránti szeretete valamint a munka utálata, addig jó volt. Aztán véget vetettem a dolognak.
2010. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia! Mi halak vagyunk, 14 éve együtt élünk, kitaláljuk egymás gondolatát. Nem unalmas, sőt. El nem tudnám képzelni mással az életet.
2010. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha ugyanarra a helyre szól az azonos jegyük bizony lehet baj belőle :) Főleg focimeccsen nem tolerálják az ilyesmit :D
2010. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!