Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A holdjegy mennyire szamit...

Mazandia kérdése:

A holdjegy mennyire szamit parkapcsolatnal? Ha számít, vizöntő holdjegyhez milyen másik holdjegy illik? (férfi vagyok, mérleg aszcendenssel, halak napjeggyel, vizöntő holdjeggyel) Páromként mely 3csillagjegy illik hozzám?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 18:53
 1/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2018. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem számít egy kapcsolatban.
2018. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Holdban álló jegy a lelkedet mutatja. Mi tesz boldoggá, miben érzed a lelked boldognak. Mi fontos neked. Az, hogy a vízöntőben áll, nem számít sokat ahhoz képest, hogy az asztrológiai házat is nézni kell e mellett.


Vízöntő Holddal érezhetsz késztetést a lelkedben forradalomra, újításra, ellenkezésre. Szabadság és függetlenség a jellemző. Nem tekintélyelvű, inkább az egyenjogúságot részesíti előnyben.


A Halak Nap ezt fokozza, a Mérlek Asc. pedig még jobban bizonytalanítja.


Nincs olyan, hogy melyik illik vagy nem illik hozzád. Minden emberben ott van az összes jegy más-más arányban. Valakinél erősebb, valakinél gyengébb.


De elsőre azt gondolom, hogy a földies (Bika, Szűz, Bak) jellegű emberek "visszahúznának" a valóságba néha-néha. Még egyszer leírom, nem csak ezek számítanak! Sokkal összetettebb a dolog.


Találd meg a párod, akire azt mondanád, hogy őt választanád egy életre, s majd meglátod, nem sokat számít az, kinek-mije hogy és hol van. Önismereti oldalról viszont tanulmányozni érdemes, mert rengeteg összefüggésre rájön az ember és ráismer magára...amit nem a napi bulvár horoszpókból nyer ki.

2018. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

25/L

Nekem Rák napjegyem, Szűz aszcendensem és Nyilas holdjegyem van, míg páromnak Mérleg napjegye, Rák aszcendense és Ikrek holdjegye van. Azt mondják hogy a Rák és Mérleg párkapcsolata nem létezik. De ez baromság, mint ahogy az ábra (a Rák és Szűz állítólag nagyon jó páros) is mutatja (5 éve leszünk együtt idén). :)


Szerintem valamennyire számít az is, de inkább szerintem az aszcendens és a napjegy kapcsolata ami jobban bejátszik (már ahogy magamon tapasztaltam).


Azt mondják, hogy a Vízöntőhöz és a Mérleghez az Ikrek, vagy a Nyilas ilik, a Halakhoz pedig a Rák. De nyilván nem csak ez számít, de ez is egy fontos eleme a párkapcsolatnak

2018. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy van valami ebben a holdjegy-dologban, mert az előző válaszolónál a holdjegy (Ikrek+Nyilas) pont passzolnak, a napjegyeik meg kevésbé.
2018. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
holdjegy.. édes istenem mit ki nem bírnak találni
2018. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!