Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyű lányokat...

Rák csillagjegyű lányokat hogyan lehet meghódítani? Mik tetszenek nekik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Rákosnak kell lenni. (Bocs, hülye kérdésre hülye válasz jár.)
2018. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Várom az értelmes válaszokat is !
2018. ápr. 10. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
#1: inkább hülye válasz egy h.lyétől!
2018. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%
Intelligencia, családcentrikusság, biztonság, humor
2018. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Humorérzék, biztonság, hüség
2018. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted azok valami más emberfaj?
2018. ápr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amivel a többit, ugyanazok tetszenek nekik is: becsületesség, tisztességesség, intelligencia, hűségesség, őszinteség, egyenesség, gerincesség, határozottság, igényesség, fegyelmezettség, önfeláldozás, humorérzék, lovagiasság stb.
2018. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
30%

Rák lány vagyok, leírom a főbb általánosságokat a jegyről, amiknek hitelt tudok adni és jellemzőek rám, hátha segítség, de ne vegyél semmit készpénznek. Nekem a megbízhatóság az egyik legfontosabb része a történetnek. Illetve, hogy ne barmolja bele az arcát rögtön az életterembe, hanem legyen egy tartalmas ismerkedési fázis, anélkül hogy már az elején benyögné, hogy össze akar szedni. Máskülönben úgy érzem, hogy a vaginámmal társalog és a kis ollóim akcióba lendülnek, azt pedig nem szokták szeretni:)

Számomra szintén elengedhetetlen a nyitottság a világ felé, értelem, érdeklődés, és legalább az aktuális vagy korosztályt érintő témákban való jártasság. Illetve most sorolhatnék még százezer dolgot, de azok már szerintem egyénenként változnak.

Meg amit még sok horoszkópban olvastam magamról, hogy pl családcentrikus vagyok és szeretek jókat enni....hát mocskosul egyik se nem :D

Deee félretéve a rizsát, azt javaslom, hogy diszkréten kezdj el közeledni a csajszi felé, aztán majd elválik mi lesz:)

2018. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem mindig a kisugárzása és a tekintete fogott meg elsonek valakin... ha láttam benne "fantaziat" (raerzek raksagomnal fogva ;-) ) és a szemeirol olvasni lehetett több se kellett, egyszerűen magamhoz vonzottam az illetot.

Amit korábban is írtak szeretem én is a megbízhatóságot, tudjam mit akar ne hagyjon ketelyek között mert azt gyűlölöm a legjobban, de tudja hogyan kell "játszani".

Ahogy írja a horoszkóp, valamiért mindig a rosszfiukat 😂vonzom be, nem tudom miért talán a kisugarzas itt is az én részemről mert nekem nincs különösebb igenyem erre!

es nem a hulye gyerekekre gondolok rosszfiúk címszó alatt hanem akikben van egy kis mersz, huncutsag, többre vágyas és mer lépni bizonyos dolgokert!

Szeretem ha van mindig valakiben egy kis plussz, és kellő ingerlekenyseg mert a hatalmas türelem nem árt hozzánk de egy bizonyos szint után átcsaphat az érdektelenség érzésébe! Ilyenkor lehet egy jóízűt vitatkozni...

Szeretem tudni azt az érzést (melyik no nem) ha kiakarnak ismerni tetőtől talpig egy rak not pedig nem lehet! ;-)

Nem szoktam sokaig szégyenlőskodni ha akarom az illetőt de nagyon akkor 4-5 találka után le is fekszem vele szamomra nagyon fontos a jó szex....így nem húzom sokaig Az idot ha kölcsönösen vonzódunk és ingereljuk egymás agyat!:-)

Általában a rak titokzatossága miatt lehet, soha nem tudtak az emberek hova tenni így általában mindig én tettem meg a kezdő lépést mert az illető nem merte! A rákokat nagyon lealacsonyitjak meg nyeszlett kis hiszti gépeknek titulálják de valójában le se szxxxrnak téged és nagyon jól tudjak hogy mit akarnak és tesznek is érte! Csak nem három sor harsona kíséretében meg 10percig tartó tapsvihar közepette fogjak megtenni mint némelyik másik jegy!;-)

2018. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Van olyan hülye aki elhiszi hogy az döntően befolyásolja az ember tulajdonságait hogy mikor született? :)
2018. máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!