Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos csillagjegyű nők milyenek...

Kos csillagjegyű nők milyenek egy párkapcsolatban? Kos nő + Vízöntő férfi tapasztalat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 06:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanolyanok mint az ikrek, a bikák, bakok, stb., ugyanis nem a horoszkóp fogja meghatározni, hogy hogyan viselkedik, hanem a neveltetése, és hogy mit hozott otthonról, milyen közegből jött.
2018. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem az fog meghatározni engem, hogy milyen csillagjegy alatt születtem, mivel bármikor megszülethettem volna. Nem is értem az emberek hogy hihetnek ilyenekben. Van egy ismerősöm, aki nagyon oda van ezekért a dolgokért, félig-meddig ez a szakmája, csillagjegyekből meg a transzcendesből elemez embereket. A múltkor egy részletes leírást adott az ikrekről. Kb. 20 percet beszélt róla, aztán megszólaltam, hogy bocsi, én is ikrek vagyok, és rám totál az ellentettje igaz. Nézett nagy szemekkel. Erről ennyit :D
2018. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
#4 az a legérdekesebb, hogy a kérdező 12 fèle emberben gondolkodik, és elfelejti hogy még a horoszkópok is legalább 1728 féle szemèlyiséget jellemeznek. :)
2018. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Kész vicc arra alapozni egy kapcsolatban, hogy a nő kos, a férfi pedig vízöntő. Egy normális férfi körberöhög ha te ez alapján határozod őt meg:)
2018. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Javítok: Vízöntő férfi. :)
2018. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

A kos nővel vigyázz,mert tüzes,szenvedélyes,elbűvölő.

A szexben kezdeményező.A férfit a farkánál fogva tudja egy idő után rángatni,akaratos kiszámíthatatlan

agresszív,de mégis csókolgatnád.

Elemésztő.Próbálkozz mással,tapasztalatból!

2018. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Anyukám kos apukám vízöntő. Jól el vannak :)
2018. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kos vagyok. Cinikus, megpróbálok segítőkész és kedves lenni, a türelmem általában hamar elfogy, van amikor energikus-van amikor nem, pesszimizmus+realist életlátás egy csipetnyi optimizmussal. A koromhoz képest éretten gondolkodom, nem szeretem a tipikus tinilányokat, azokat a picsogó kis pcsákat, akik Benipowa-t meg hasonló hülyeségeket néznek. Fantáziadús vagyok és rühellem a reál tantárgyakat.


De ez nem a horoszkópom miatt van.

2018. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Igaz párkapcsolatban nem voltam még kossal, csak randizgattam 2-vel is. Ami szembetűnő volt, hogy határozottak, nem mimózák, céltudatosak és egy kicsit hirtelen haragúak, makacsok voltak és elég erős szexuális kisugárzással rendelkeztek. Én el tudtam volna képzelni az egyikkel legalább is, de sajna nem úgy alakult.
2018. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A Föld népessége több mint 7,6 milliárd, és 12 csillagjegy van, ami kultúránként változó dolgokat jelent, sőt, még az azonos kultúrájú újságog, vagy weboldalak sem írják ugyan azt.

Szóval ne csillagjegyek alapján döncs a párkapcsolatodban.

2018. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!