Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a skorpió...

Mi a véleményetek a skorpió csillagjegyrôl?

Figyelt kérdés
MINDENT írjatok le amit tudtok róla.

2018. ápr. 17. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma, első kézből mondom, mert én is az vagyok, csak a közeli családban rajtam kívül még 3, és mind másképp vagyunk skorik. A végletesség jellemző, de ez nem ugyanúgy jön elő mindenkinél, sőt, a családban 4 skori 4 különböző módon (volt) ilyen (egyik az anyai nagyapám, de ő pár éve meghalt, azért múlt idő). Különben is, a napjegy csak egy jellemző, ezen kívül még jóval több összetevő van.
2018. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Titokzatos jegyek. Eléggé hűtlenek sajnos, egyik percben hűségesek,a másikban nem. Nagyon fura jegyek.Igen sértődékenyek,bosszúállóak, haragtartóak, elrejtik az érzelmeiket. Szeretik a misztikus,természetfeletti dolgokat. Okosak. Kissé ravaszak is. Nagyon jó barátok ,mindig lehet rájuk számítani.
2018. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szélsőségesek.

Minden tiszteletem annak, aki dgy skorpiót el tud viselni!

(Egyébként én is az vagyok :D)

2018. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hűtlenséget nem lehet ráhúzni egységesen egy jegyre, én a hűséges skorik táborát erősítem, a hűtlenségnek más az oka, még az ezotériában is, sokkal többet mond egy egyedi képlet, házak és bolygókapcsolódások, hogy valaki hajlamos-e hűtlenségre vagy sem.
2018. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

"Térjetek meg, és higgyetek az evangéliumban.” Mondta Jézus

Istenben higgyetek, ne a horoszkópban, babonákban!

[link]

2018. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Jómagam is az volnék. Amit írnak általában róluk nem nagyon igaz rám. Szeretek társaságba járni, nem vagyok bosszuálló, nem szeretek haragot tartani és hűséges vagyok. Általában ennek ellentéte a skorpió a leírásokban.

Ami viszont igaz, az az hogy nem esek kétszer ugyan abba a hibába, jó humor, vonzó személyiség (nagyképűség nélkül mondom), céltudatosság, határozottság, titokzatosság, néha kicsit hűvös, türelem, nyugodtság....és nagyon erős szexuális étvágy... bárhol, bármikor.

23/f

2018. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Skorpió férj: bizalmatlan de akit közel enged azért tűzbe menne, titokzatos, nagyon erős kisugárzása van - szexuális és egyéb értelemben is, higgadt és stabil személyiség, hűséges és elvárja a hűséget, aki elárulja vagy becsapja abban az életben soha többé nem bízik meg, fürkésző, átlát az embereken, óvatos és kivár mielőtt megszólalna vagy cselekedne; ellenben amikor megteszi az mindig nagyot szól. Magas formanívón hozza a jegy tulajdonságait.
2018. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fürkésző, de csak azt hiszi, hogy átlát az embereken. Az igazság érzete nagy. De csak a saját vélt igazságával szemben, ami gyakran a saját logikája szerint sem állja meg a helyét. Az elképzeléseinek és ő magának is az 50%-a határozott. A másik fele meg színlelt és még maga előtt is. Valóban sunyi és egy kicsit bosszúálló. Gyakran nem is azon áll bosszút aki bántotta. A tipikus szurkálódással nem is lenne alapból baj, de gyakran puszta passzióból akkor és azokon teszi, amikor és akiken a legkevésbé kéne tennie. Közismerten a legkevésbé őszinte jegyek közé tartozik. Nem véletlenül utálják a legtöbben ezt a jegyet. Elsőre amúgy nagyon vonzóak tudnak lenni
2018. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2018. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én skorpió vagyok és ezek a tapasztalataim:


Bosszúállók vagyunk?

Elismerem. Nincs értelme tagadni. ;)


Bizalmatlanok vagyunk?

Az az adott környezettől függ.


Hűtlenek vagyunk?

A hűség az relatív. Ha valaki elárult már egyszer annak minek? Hogy aztán megint megtegye? Na még mit nem! Ha a barátunkról vagy a családunkról van szó nem hagyjuk cserben.


A legfájóbb ponton szúrunk?

Ha valaki belénk köt akkor nem hagyjuk magunkat. Nem tartokgathatjuk magunkban az "ellenségünk" gyengéjét.


Haragtartóak vagyunk?

Attól függ kiről van szó.


Szeretünk gonoszkodni?

Igen, bár nyilván nem olyanokkal akik nem érdemlik meg.


Irigyek vagyunk?

Nincs mire. (Ezzel nem azt mondom hogy jobbak vagyunk)


Ezek a dolgok egyébként egyénfüggőek mert senki sem egyforma. Van aki például nem bosszúálló, viszont annál hűtlenebb. Van akire egyik sem igaz. Van akire mindegyik. Én például a megfelelő emberhez hűséges vagyok, nyitott, aki meg tudom, hogy már volt velem bunkó, azzal csak nem állok szóba. Kb. ennyi :)

2019. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!