Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tegyek a Bak barátommal,...

Mit tegyek a Bak barátommal, ha reménytelenül szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki Bak és egy ugyan ilyen csillagjegyű lányba szerelmes. Tisztára, mint két tojás, de nem tudom megértetni vele, hogy nincs meg köztük az összhang, azért nem működik a kapcsolatuk.

Ő nem hisz a horoszkópban, én igen és igaz tudom, hogy nem ez alapján kell társat választani, de azonos csillagjegyek amúgy sem jönnek ki jól és ez rájuk is teljesen igaz. Mivel győzzem meg?

(Troll kommentek és a horoszkóp hülyeség válaszoktól kiméljetek!)



2018. ápr. 19. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, a NEM-et a lánynak kell vele megértetnie, nem neked. Neki meg el kell fogadnia.


Én mint Bak nagyon sokáig szenvedek egy-egy ilyen után és nem is tudom, mivel lehetne ebbe a folyamatba "besegíteni". Ha már túl van a teljes traumán, hívd el programokra, hogy addig se erre gondoljon. Legyél vele megértő, ne próbáld "nyugtatgatni", hogy "majd lesz másik", meg ilyen sz** dumákkal, legalábbis nálam ez kiveri a biztosítékot.

2018. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

BAK vagyok.

A feleségem is bak.

15 éve vagyunk együtt.

Ja és a horoszkóp: kb minden esetben kiderül, hogy marhaságot írnak velem kapcsolatban.

2018. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak szólnék, hogy minden horoszkóp azt írja, hogy a Bak és a Bika teljesen összeillő párok. A volt férjem Bak, én Bika. 17 év házasságot végigkínlódtam vele. A második hosszú kapcsolatom szintén Bak (volt). Már az sincs. Hivatalos horoszkóp szerint is összeillő a két csillagjegy. Mégis ott tartok(tunk), ahol... Erről mi a véleményed?


Amúgy csak szólnék, hogy a Bak férfi hajlamos a zaklatásra kőkeményen, öngyilkossággal fenyegetőzve, utánad mászkálásra, zsarolásra, ami ráadásul be is következett.

De ez CSAK egy ember. Nem kéne hinned benne, csak akkor, ha személyre szabottan, születési idő: év, hónap, nap, óra, perc szerint kielemzik az illetőt, és azt a lányt is, akibe reménytelenül szerelmes. Ebben lehet valami, de ne a heti "bulvárhoroszkóp" alapján gondold azt, amit...

Ezt csak azért írom, mert nem biztos, hogy neked kell meggyőzni a barátodat az ellenkezőjéről.

2018. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

"Amúgy csak szólnék, hogy a Bak férfi hajlamos a zaklatásra kőkeményen, öngyilkossággal fenyegetőzve, utánad mászkálásra, zsarolásra, ami ráadásul be is következett. "


Ezt ugye egy horoszkópban olvastad?

2018. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"azonos csillagjegyek amúgy sem jönnek ki jól és ez rájuk is teljesen igaz. "

Sok boldog Bak házaspár volt már előtted is, akik ennek ellenére boldogan éltek, amíg meg nem haltak, ill. sok olyan párkapcsolat van, mely egy külsős ember számára teljesen érthetetlen, viszont rejtélyes módon ők mindezek ellenére együtt maradnak. Amit én nem tudok megérteni az alábbi szöveg: "Tisztára, mint két tojás... de azonos csillagjegyek amúgy sem jönnek ki jól és ez rájuk is teljesen igaz." Nekem úgy tűnik, mintha az előbbi pár mondat ellentmondásos volna. Ha jó barátnak mondod magad miért nem tudsz örülni a barátod boldogságának, hiszen az előbb mondtad, hogy" reménytelenül szerelmes". Mellesleg annak ellenére, hogy a barátja vagy nem kéne belefolynod a magánéletében, pláne hogy nem kért meg rá.

2018. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4es! Akkor idézem magam:


"De ez CSAK egy ember.

2018. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

... a folytatását elfelejtetted elolvasni. Pont az ellenkezőjét akartam érzékeltetni.

Előző voltam.

2018. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#1 nem szoktam neki mondani, mert tudom nekem is milyen szarul esett, mikor ezt mondták. :)


#3 Na épp ez a baj. Ő is fojton azzal jön, hogy megöli magát. És egyszer tényleg túlnyugtatózta magát, de szerencsére nem lett komolyabb baja.

(Nem bulvárhoroszkóp alapján jellemeztem őket)


#5 azért írtam, hogy két tojás, mert mindketten tipikus bakok. Tehát elvileg ugyan olyanok, gyakorlatilag meg ez miatt nem jönnek ki jól.

A reménytelenül szerelmes alatt azt értem, hogy a csaj madzagon rángatja, kihasználja érezmileg és anyagilag is.

Szóval nem boldog. Csak nem tud változtatni. Inkább marad rossz kapcsolatban, mint egyedül.

Lehet tévedek, de ha "nem kéne belefollyak, miért fojton nekem panaszkodik, hogy de szar az élete/kapcsolata és miért ilyen vele a lány stb.

2018. ápr. 19. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Off: Én januárban születtem, (01.01) szóval bak vagyok, de a büdös életben nem fenyegetőznék senkinek. Se öngyilkossággal, sem zsarolással. Ez undorító dolog! Aki nem szeret, az ne szeressen, de aztán ne jöjjön könyörögni, hogy mégis velem akar lenni. Egyszer hazudnak nekem, többet nem. Azután még én vagyok a jégkirálynő. :')

A lényeg, hogy azokat a lányokat JÓ magasról tojd le. Szerintem ez az egyik lehetséges megoldás.

2018. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csillagoknak semmi köze ahhoz, kinek ki jön be.
2018. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!