Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik hisznek ebben! Akiknek...

Akik hisznek ebben! Akiknek elsőházas plútójuk van, hogyan élik meg?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a szülők is hogy pl. milyen a kapcsolat velük külön-külön most-régebben és hogy elváltak-e.

2018. ápr. 20. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Én először nagyon nehezen viseltem, folyton fájt a fejem. Most jobb már jobb, de nem az igazi, így valószínűleg lecserélem másodikházas Plútóra. A szüleim jól megvannak.
2018. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hahaha nagyon vicces volt, majd bepisiltem a röhögéstől köszönjük szépen. Most jöhetnek a komoly válaszok is.
2018. ápr. 20. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem van egy macskám.
2018. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sugárzik az értelem.
2018. ápr. 20. 22:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik valami nem kell rá válaszolni ennyi. Kiírtam szépen magyarul, hogy azoknak szól a kérdésem akik nem csinálnak viccet ebből.
2018. ápr. 21. 07:00
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Hogy jön az első ház a szülőkhöz? Nem értem, de remélem van aki igen.
2018. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Arkhowar ***** válasza:
26%
Nekem tök jó volt, bár anya sokat sírt, apa inni kezdett, de nekem ezeken kívül jól esett...
2018. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A sok hasfalrengetően vicces önjelölt komédiás hozzászólása után megpróbálok valami érdemlegeset válaszolni, ha már eddig sokaknak nem jött össze, hogy valamit hozzátegyen ennek a kérdésnek a konstruktív megválaszolásához :)


Első házas marsom és plútóm van (mars a bakban, plútó a nyilasban)

A szüleim 9 éves koromban elváltak, most 18 éves vagyok és sokkal jobb az életem azóta, hogy nincsenek együtt.

Az első házas Plútó a folyamatos változást is magában hordozza, ami szintén igencsak jelen van az életemben, de emellett szenvedélybetegségeket és önpusztító hajlamokat is okozhat rossz fényszögek mellett. Én úgy gondolom, nekem nincs különösebb önpusztító szokásom a dohányzáson kívül, de az én képletemben egyébként is jók a Plútó fényszögei :)


Aki pedig baromságnak tartja az asztrológiát, annak ugyanúgy megvan a lehetősége csinálni az ügyes-bajos módfelett értelmiségi elfoglaltságait, mintsem itt élvezkedni és humorizálni


18/L

2021. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm, most meglepődtem, mert jó régi már a kérdésem :D De nagyon szépen köszönöm az értelmes, intelligens válaszodat 8-cas! :) amúgy nekem is a nyilas 1. házban van a plútóm :)
2021. ápr. 22. 20:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!