Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha egy kos csillagjegyû férfi...

Ha egy kos csillagjegyû férfi és egy skorpió csillagjegyû nô, ellenségek egymással szemben, melyik fog gyôzni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 14:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ha egy kos férfi meg egy skorpió férfi ellenségek egymással szemben, melyik gyôzne?
2018. ápr. 21. 14:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy Chuck Norris fog győzni.
2018. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miben?
2018. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Skorpió nő fog győzni tutira, mert furmányosak.
2018. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A kigyúrtabb
2018. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A. Nők szoktak mindig győzni,sokkal kitartóbbak
2018. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, de mi van, ha én nem akarok harcolni, mert nem ér annyit az egész?
2018. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Skorpió nő fog győzni a szerelemben az biztos. Ezt mondják sokan és engem is győzött már le skorpió nő. Illetve egyenesen elpusztított.

Skorpió nő és kos férfi ellenség esetét nem tudom teljesen értelmezni és nem is tudok rá mit mondani. Bár annyi biztos, hogy a skorpiók nem játszanak tisztességesen. Ez világviszonylatban igaz, hogy a skorpiókat utálják a legtöbben a megkérdezettek alapján és rájuk mondják a legtöbben, hogy igaz rájuk a csillagjegyük.

Skorpió férfivel szemben viszont a kos férfi nyerne. Nem csak fizikai értelemben. Valójában a kos elszántabb, jobban tudja mit akar. A skorpió határozott világképe és vélt igazság érzete hamis. Ezért nem is áll erős lábakon csak látszatra. A kos viszont megingathatatlanul tör előre. Szóval egy szellemi, elvi csatában is a kos nyerne általában, mert megkérdőjelezhetetlenül hisz az igazában és nincs ami megingassa. De ez valahol a fizikai részére is vonatkozik. Az mellékes, hogy én speciel erős és izmos vagyok. Itt az akaratról van szó

2018. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi pont ilyen jegyű szerelmes pár vagyunk. :D

Nem egoizmusból, de le tudnám őt győzni(én vagyok a skori).

Skorpióként kitűnő emberismerő vagyok ismerem minden gyengepontját és azt felhasználva a legjobban fájó pontjára tudok megsemmisítő csapást mérni rá. Ehhez pedig elég pár szó.

2018. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 meszasa válasza:

Szerintem ez a tapasztalatoktól függ.


Ha egy kos jegyű már tapasztalt, akkor sok csatát megnyert már, de rájött hogy ezek a nyereségek kérészéletűek, és csak az önmarcangolás marad utána, mert a kos (mint a tűzjegyek általában) erővel és akarattal győz, de miután lehiggadt, utána látja hogy mit veszített a győzelmével. Emiatt egy tapasztalt, bölcs tűzjegy engedékeny és türelmes.


A skorpió ha tapasztalt, akkor ismeri a saját gyengeségeit, és tudja hogy szelídséggel és megalkuvással sokkal többre viszi, mint erővel. Mert bár (mint a vízjegy) tudatos és a vízjegyek közül a legerősebb, de nem kitartó. Mire a csata elkezdődne már nem is akarja a győzelmet, de valahogy még ki kell másznia csávából, mert kialakul "a törököt fogtam nem ereszt" helyzet.


Ezért jobb ha mindkét fél higgadt marad.


Saját tapasztalatom a skorpiókkal, hogy el kell nekik nézni a hibáikat. Ezt észreveszik és a szívükbe zárnak, majd piedesztálra emelnek. A kos jegyekkel pedig úgy kell bánni, hogy nem szabad közbeszólni, amíg hangos. Amikor elhalkul (de csak akkor) meg kell mondani neki észérvekkel, hogy miért nincs igaza, és meg kell kérdezni tőle, hogy miért bántja a másikat.

2018. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!