Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Bak jegyű férfi le tud...

Egy Bak jegyű férfi le tud győzni egy Bika jegyűt?

Figyelt kérdés
Milyen erő különbség van köztük és mennyit kéne edzenie egy Baknak, hogy legyőzza a Bikát?
2018. ápr. 21. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a testi adottságaikon múlik, hanem a csillagjegyükön :)

Troll kérdés, gondolom :P

2018. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűrd fel a gatyád.
2018. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Karddal talán.
2018. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy bak az olyan mint egy szupercsillagparaszt, csupan szavakkal egesz univerzumokat semmisit meg.
2018. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én bak vagyok!!!!

A legjobb dolog amit csak tehetsz az hogy megszereted azt a bikát...nekem a legeslegjobb barátom egy kicseszett bika...olyan makacs elszánt erös anyagias hüséges megszakithatatla ember h csak na...imádom!!!! Imádom h bak létemre univerzumokat rombolok le vagy teremtek ujjakat és őt kajakra érdekli mert részben ö is ilyen...4 laba van van szarva növényevö...igen vagy jo párszáz kiloval nehezebb a baknál de a szivük egyformán dobog:)

2018. ápr. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi van? He? Heee???! Elnézést, de nem vagyok homokos! Leakarom győzni és az őzgidával elsétálni a naplementében.
2018. ápr. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!