Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfiról tapasztalatok?

Oroszlán férfiról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel. pl milyen a hűségben? Mennyire tud ragaszkodó lenni, vagy érdekember? Mi imponál neki? Sok helyen azt írják, hogy rendes, bőkezű. Én nem tapasztaltam a bőkezűségét, sőt, inkább a szőrszálhasogatást, pl még egy üdítőért is, és azt hogy nem becsülte a másik ember munkáját! És többnél tapasztaltam. Vagy csak én fogtam ki belőlük a "rosszabbat"?

2018. ápr. 24. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Melyik oroszlán férfire gondolsz? Vagy komolyan egy kalap alá veszel mindenkit, aki ugyanabban a hónapban született? Annyira sajnálom az ilyen felfogást. :(
2018. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én meg sajnálom az ilyen embereket, akik nem állnak meg semmit szó nélkül, és annyira sivár az életük, hogy másoknak szólogatnak be.
2018. ápr. 24. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Az én sivár életem nem mentség erre. Kérlek, gondolkozz.
2018. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Az oroszlánokat messze elkerülöm. Inkább hagyjuk. Nem is tudom milyen pár való nekik, talán egy másik oroszlán vagy valami idióta.
2018. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Előnyei: okosak; túlságosan előzékenyek; akit szeret, ahhoz ragaszkodik; imponál nekik a magamutogatás lehetősége (magyarán nárcisztikusan egoisták);

Hátrányai: ha pipás, át tud menni üvöltő oroszlánná; van, aki olyan, mint a kaméleon: ahány emberrel találkozik, annyi ember stílusával tud azonosulni, ami nem a másik kihasználására megy ki, hanem a "békés együttélés" miatt. Olyan, mint egy Dobermann, ami át tud menni Csivavába, Huskyba, Golden Retriewer-be és Kaukázusi juhászkutyává.

2018. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Inkább fukar, mint bőkezű.

Emellett egosita, öntelt és nagyképű. Hűségesnek viszont hűséges.

De nem kellene még egy oroszlán az tuti xd

2018. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha megtudnám, hogy egy nő a csillagjegyem alapján próbál előre bekategorizálni és véleményt alkotni, sikítva menekülnék.
2018. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tipikusan hiú csillagjegyek, mint az oroszlán, nyilas és kos sokban hasonlítanak. Mert a hiúságuk sok más tulajdonságot is ránt magával. Bár ezek közül talán az oroszlán és a nyilas hasonlít ilyen szempontból a legjobban egymásra. Mert bár a kos hiú és igénye lenne, hogy ajnározzák, nem hatja meg, ha nem és időnként leszólják. Mert van annyira önhitt, hogy ne foglalkozzon mások véleményével. Az oroszlán és főleg a nyilas sokkal sértődékenyebbek ilyen szempontból. Azt mondanám, hogy az oroszlán határozottabb, de ennek ellenére mégis nagyon sérül, ha úgy érzi, hogy a hiúságát támadták, viszont a nyilas meg labilisabb ember és ő neki a rejtett önbizalomhiánya miatt olyan rossz ha nem ömlengenek neki, vagy nem tud szerepelni. Hűségesnek én olyan közepesen hűségesnek mondanám. Benne lenne a hűségben, de simán félre megy, ha nem érzi úgy, hogy ez egy komoly kapcsolat, illetve, hogy a másik is hűséges típus lenne. Ezt úgy mondom, hogy férfiként férfi barátaimról tudok nyilatkozni és például hűség szempontjából inkább tudok mondani véleményt, mint egy lány akinek volt már kapcsolata oroszlánnal. Mert többet és őszintébben elmondanak egymásnak a fiúk, mint a fiúk a lányoknak. Eleve nem minden megcsalás derül ki. Ragaszkodónak meg ragaszkodó, azt ki lehet mondani. Sok emberre nem illik rá a csillagjegye, se az aszcendense, de az oroszlán ismerőseimre eléggé ráillik.
2018. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férjem barátja Oroszlán.Először szimpatikus, közvetlen ember benyomását keltette.Majd megtudtam, hogy a feleségét többször megcsalta...Nagyon makacs,öntörvényű, hiú ember.
2018. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyapám, apám, a volt barátom és az ő apja is oroszlán. Azt kell mondjam, hogy hűségesek és bőkezűek. Viszont hihetetlenül egoisták. Önmaguk dìcsérése lételem, plusz tőlem is elvárják, amikor pedig megkapják nagyon örülnek. A legrosszabb, hogy a rosszra és a semmire is elvárják, hogy simogassam az egójukat. Társaság középpontja, vezéregyéniség, sokszor figyelmes. De nem kell több belőlük.. Fárasztóak.
2018. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!