Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha valaki nem ismeri a születé...

Ha valaki nem ismeri a születési időpontját (óra : perc), akkor egyéb dolgokból mennyire lehet pontosan meghatározni az ascendensét?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Viselkedés,meg sokaknál az arcból..de ez nem mindig... mást nagyon nem tudok. :S Ha leírsz magadról tulajdonságokat,talán megtudom neked állapítani. :D
2018. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, én elég pontosan tudom a sajátomat. Anyukám mindig emlegeti is a születésnapomon, meg amikor eszébe jut az a 8 óra, amit lehúzott velem. :-) Csak úgy érdekel, hogy mik segíthetnek ezt valakinél megállapítani, aki nem tudja. Mondjuk ott a nagyanyám, aki azért már elég idős, senki nem él már, aki jelen volt a születésénél, de tudom róla, hogy pl. nagyon erős benne az a tulajdonság, hogy kritizál másokat. Pl. anyámmal egy nap alatt képes összeveszni emiatt.
2018. ápr. 24. 14:44
 3/4 anonim válasza:
Órából és percből hogyan lehet az ascendenst "megmondani"? Bocsánat a kérdésért,elég béna vagyok.:/
2018. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Születési időkorrekciónak hívják. Egyéb életeseményből egy jó asztrológus vissza tudja számolni.
2018. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!