Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió Ikrek kapcsolat?

Skorpió Ikrek kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én skorpió férfi vagyok, a lány ikrek. Nagyon kevés lány fog meg igazán, akivel kapcsolatot eltudok képzelni, Ő hosszú idő után az első. Viszont vannak olyan tulajdonságai amik megőrjítenek. Van, hogy eltűnik egy napra, nem válaszol a hívásokra, üzenetekre. Egyik nap szenvedélyes,izgalmas velem akar lenni, másnap kb le szar.

Akinek volt ilyen kapcsolata, annak milyen volt? Mert igazán kedvelem őt, de emellett kikészít.



2018. máj. 8. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Az ikrek kettős szemèlyisèg( èn is ikrek vagyok ès az egyik baràtnőm is az). Ez nem fog mègvàltozni. Egyszer ehhez van kedve egyszer ahhoz egyszer veled akar lenni egèsz nap màskor meg inkàbb egyedül jobb. Ez ilyen. Viszont ahhoz hogy megtartsd nem szabad unalmasnak lenned. Mindig legyél kicsit titokzatos mutass neki ùjat különben olyan hamar ràdun hogy csak pislogsz majd.
2018. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Igen,hát a fenti példa is jól mutatja alapjában véve milyen gyerekesek..elkötelezettségi problémák,szabadságvágy,folytonos csapongás,mert a felelősségérzet kialakulása most történik náluk,ez a végletesség/kettősség rántja őket a skorpiókhoz,pont mint a vízöntőnél (mindkettő levegős jegy)

...és ne legyél mindig "kicsit titokzatos",ha alapjába véve nem vagy az (nem kell aza szándékos érzelmi manipuláció)..nem ér annyit,add önmagad...

Én bírom őket rövidtávon (skorpió nő) imádják a veszélyeket,szenvedélyesek,bevállalósak,haveri társaságban főnyeremény egy ikrek,szexuálisan is kielégítő,de sosem komolyabb kapcsolatra.

2018. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 "mert a felelősségérzet kialakulása most történik náluk,ez a végletesség/kettősség rántja őket a skorpiókhoz,pont mint a vízöntőnél (mindkettő levegős jegy)"


Én inkább a vízöntőt lecserélném mérlegre, mert igaz, hogy a vízöntő is levegő jegy, mint az ikrek, de ugyanúgy a mérleg is és a kettőség, amiről írtál a mondatodban, az ha ikrekkel próbáljuk összehasonlítani, akkor inkább a mérleg jó példa még rá, a mérleg szintén éppúgy kettős levegő jegy, mint az ikrek.

Ezért is döntésképtelen a mérleg is, mert egyszer hol erre vágyik, hol arra.


A mérleget is nehéz bizonyos dolgokban kielégíteni és tényleg arra a kedvére tenni a mérlegnek is, amire vágyik.

2022. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!