Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő-bak férfi párkapcsolata?

Bika nő-bak férfi párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Mit lehet tudni róla? Mennyire illenek össze?

2018. máj. 12. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettő földjegy, szóval elvileg jól kijönnek.
2018. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
pont mint bármelyik másik két ember.
2018. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
47%
Bika nő Bak férfihoz vagy Szűz férfihoz illik.
2018. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
16 év együtt, három gyerek, családi ház, nyugodt, konszolidált élet. Hát ennyire illenek össze. Egy bak pasihoz rengeteg türelem kell, ami egy bikában megvan. Cserébe biztos hátteret nyújt, én még szegény bakot nem láttam. Szerintem nyerő páros.
2018. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem, a napjegy kevés.
2018. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem többet segít, ha nézel itt egy szinasztriát:

[link]


Például a skorpió-halak párosnak nagy szerelmet jósolnak, én skorpió napjegyű nő vagyok, évekkel ezelőtt ismertem egy halak fiút (akkor még fiú), egy baráti körhöz tartoztunk, szimpatikus is volt számomra kezdetben, aztán mikor kiderült, mennyire kukacoskodó, a többi jó tulajdonsága már nem számított, természetesen nem is lett köztünk semmi, sőt, csak egy tanulságos emlékké vált számomra.

2018. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"én még szegény bakot nem láttam" - Én igen, anyai nagyanyámat például...
2018. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem illik. Én szűz nő vagyok párom bak. Mondjuk nem egy könnyű eset. :)) Borzasztó sok türelem kell hozzá, kicsit munka pénz mániás. De nem kapzsiság hajtja. Anyagi biztonságot meg akarja teremteni minden áron. Sokat agyal sajnos sokat stresszel is. Kitartó, szívós. Sokszor hűvös és érzéketlennek tűnhet. De óriási érző szíve van valójában. Mindent megtesz szeretteiert.. Bár ezt inkább anyagi javakkal próbálja kimutatni, nem szerelmi vallomással hanem tettekkel.


Néha a nyers szókimondó stílusa fájhat. De inkább legyen őszinte mint hazug.


Makacs, de kell neki a függetlenség a szabadság ezt úgy értem hogy hagyni kell had menjen jöjjön. Egyedül is szeret lenni.


Én imádom :)

2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D-Mano ***** válasza:
Az asztrológia nem így működik. Így ez a kérdés hülyeség. Nézz utána, hogy működik valójában az asztrológia.
2018. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!