Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió jegyű nők hogyan...

Skorpió jegyű nők hogyan kezelik az ex témát?

Figyelt kérdés
Jelenlegi vagy akár volt kapcsolatod volt kapcsolatára lennék kíváncsi.. féltékeny voltál a volt barátnőre feleségre stb ?
2018. máj. 24. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

egyik barátnőm skorpió.

A jelenlegi pasija exéről folyamatosan lenézően beszél, meg előadja, hogy őt amúgy nem érdekli a nő, de mégis csak mindig ő a téma..

2018. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Mi köze van ahhoz, hogy skorpió? Ez az ember személyiségétől függ, nem a horoszkópjától(vagy akárminek is nevezik ezt a bäromságot)
2018. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%
Nem voltam féltékeny, hiszen ha nem Vele, akkor majd mással jön össze, ennyi erővel bárkire lehetnék féltékeny. De a kapcsolatot sem tartom egyik exemmel se, még csak köszönni sem vagyok hajlandó. Nem bunkóságból, hanem mert lezárt dolog az életemben.
2018. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az exekre nem, soha nem is adtak rá okot, de egyébként féltékeny vagyok.
2018. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak ha volt rá ok.

Normális esetben az exekkel nem marad az ember kapcsolatban, így nincs is kire féltékenykedni.

2018. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, mert skorpió és skorpió között van különbség, itt is csak azt tudom mondani, hogy a napjegy kevés. Vannak alapból féltékeny típusú emberek, van, aki csak akkor féltékeny, ha oka is van rá, és van, aki egyáltalán nem problémázik ezeken, még ha lenne is oka. Én pl. még azt sem tartom ördögtől valónak, ha valaki tartja a kapcsolatot az exekkel. Ha valaki meg akar csalni, ahhoz nem kell ex.
2018. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Felreertettek. Bocsánat. A jelenlegi kapcsolatos volt kapcsolatát hogyan kezeli egy skorpió! Nem az exe új kapcsolatat
2018. máj. 25. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
2018. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én valamilyen szinten mindegyiken "bosszút álltam". Persze csak úgy, hogy érezzék rosszul tették, ahigy velem bántak. Igaz sokkal durvábban is megtorolhatnám a tetteiket, mert a kezemben vannak hozzá az eszközök, de inkább lezártam a múltam, holott meglehetősen nehéz volt.
2018. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát őszintén mikor először felhívott a lakásukba kint volt a falon egy kép róla és a volt baratnőjéről. Az igazság, hogy egyáltalán nem voltam féltékeny, csak rájöttem, hogy eddig akármennyire is győzögettem magam, és semmit nem akarok ettől a sráctól...
2018. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!