Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió szerelmi élete...

A Skorpió szerelmi élete tényleg a Bikával a legsikeresebb?

Figyelt kérdés
Valakinek van ebben tapasztalata?

2018. jún. 6. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. Épp ilyen helyzetben vagyok. És a válasz nem. Nem igaz.
2018. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Mivel a horoszkóp úgy baromság, ahogy van, ezért akár azt is kérdezhetnéd, hogy a borsodiaknak a tolnaiakkal-e a legjobb, vagy az esztergályosoknak a varrónőkkel.
2018. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1- Mindenhol azt olvasom, hogy a skorpióhoz a bika illik legjobban, de a személyiség jegyek miatt nem is értettem, miért pont ez a két jegy. De akkor tényleg nem igazán működik...
2018. jún. 6. 11:25
 4/12 A kérdező kommentje:
2- Ha egyáltalán nem hiszel, vagy nem érdekel a téma, miért szólsz hozzá. De komolyan. Csak azért, mert lehet valamit, nem muszáj is... De persze köszönöm, hogy megtiszteltél vele...
2018. jún. 6. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi ebben a felállásban vagyunk, novemberben lesz 30éve. 33 évesen kerültünk össze, szép volt(eddig), de hogy ennek van e köze a csillagokhoz, nem tudom.
2018. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3.-Köszönöm szépen a választ! És előre is gratulálok az évfordulóhoz!^-^
2018. jún. 6. 11:43
 7/12 anonim válasza:
Saját tapasztalat:(bika no vagyok) 1.kapcsolat, 4 évig tartott skorpióval. Szex jo volt, imádott, engem az őrületbe kergetett a féltékenységével, a végén már vásárolni is jött velem, hogy ellenőrizen, megsértődött ha nem hívtam fel minden nap, stb... 2. Kapcsolat - 2 evvel később ismét skorpió. 2,5 évig tartott. Iszonyú féltékeny, kisajátított teljesen. Hülyét kaptam a spontán kedvteléséitől, szeszélyéitől. Ágyban se voltunk egy szinten, a kedvvel nem volt baj. Most egy bikával élek, minden szupi és van egy 2 hónapos kos kisfiunk. 😄 semmit nem jelent a horoszkóp. A párom előző barátnője mérleg volt, mégis mi jobban megértettük egymást....
2018. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D-Mano ***** válasza:
Hagyjuk már ezt. Ezen a szinten az asztrológiának semmi értelme. Sokkal több minden kell még egy elnagyolt asztrológiai elemzéshez is. Pl. legalább még a Hold, a Mars és a Vénusz helyzetét meg kell vizsgálni, de még ekkor is elég pontatlan képet kapunk.
2018. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószinűnek.

.

Véleményem szerint egy skorpió szerelmi élete egy másik skorpióval a legsikeresebb.

2018. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Nagyon nem. Legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján.
2018. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!