Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és Skorpió férfi...

Skorpió nő és Skorpió férfi kapcsolat mennyire működő képes?

Figyelt kérdés
Tönkreteszik egymást, együtt igázzák le a viágot,vagy a két személyiségjegy kioltja egymást és teljesen működőképes? Van ilyenben tapasztalatotok?

2018. jún. 6. 13:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha egyikük sem veszi túl komolyan egymással való szurkálodását, akkor boldog/szorakóztató kapcsolatuk lehet. Minden más esetnek hisztizés lesz a vége.
2018. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A horoszkóp még mindig nem határozza meg senkinek a személyiségét, mint ahogy a nevek sem. Ezek olyan általánosan vannak fogalmazva, hogy 1-2 jellemző igaz legyen a többségre...
2018. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm igen szenvedélyes kufircolások lesznek ott :) Sztem jo páros
2018. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"együtt igázzák le a világot" :D

Titokban ez a vágyam, szóval skorpió lányok jelentkezzetek!

2018. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, (bár én nem hiszek ebben) volt skorpió barátnőm...Háátt...Én féltékeny voltam, ő titkolózó. Jó páros voltunk, egymást kikergettük a világból kb.
2018. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!