Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Egy mérleg jegyű személy egy ikrek vagy egy vízöntő jegyű személlyel jobb párosítás?

Ha lehet, azt is kérem leírni, hogy miért gondolod úgy, hogy az egyik vagy a másik.

2018. jún. 7. 17:30  Privát üzenet  

A válaszok
Csak a napjegyekből ezt nem lehet egyértelműen megmondani. SZINASZTRIA!!! Még mindig...

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jún. 7. 18:57 Privát üzenet

Én személy szerint úgy gondolom, hogy a mérleg az oroszlánnal párosítható a legjobban.

A vízöntő a nyilassal, az ikrek pedig a kossal.

(szerintem)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. jún. 12. 14:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2: Szerinted a szűz jegyű melyik jeggyel a legjobb párosítás?

# 3/3Időpont 2018. jún. 16. 18:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kos férfi vagyok rák aszcendenssel és tetszik egy rák nő nagyon, erről mit gondoltok szerencsés párosítás lehet? Jól lehetne szót érteni?
Melyik (párkapcsolati) párosítás jobb: az ikrek és a mérleg, vagy a vízöntő és a mérleg - és miért?
Rák csillagjegy Szűz aszcendenssel és Hold a Halakban horoszkóppal milyen személy illik hozzám?
Vízöntő nő-vízöntő férfi mennyire jó párosítás?
Nyilas no es skorpio ferfi jo parositas kapcsolat szempontjabol?
Jó párosítás lenne az oroszlán nő sub férfival?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!