Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő rák férfi kapcsolat...

Skorpió nő rák férfi kapcsolatról vélemény?

Figyelt kérdés

4 hete vagyunk együtt, lassan meglesz az egy hónap. Én azt érzem működőképes most, de hosszútávon is?

Válaszaitokat előre köszönöm!

A vicceskedni vágyó fiatal/illetve kevésbé fiatal trollok kíméljenek. Jó a humor, de nem itt és nem most köszi.



2018. jún. 8. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ hogy a víz a földdel mit képez és az azonos vagy eltérő minőségű jegyek alkalmasak e vagy nem az együtt élésre . A személyes horoszkóp kapcsolati fényszög az aktuális kapcsolatodon belül harmonikus e vagy sem .
2018. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Még mindig SZINASZTRIA!!!

astro-seek.com ha leírást is akarsz, de fordítani kell, mert angol nyelvű az oldal.


Nem csak a napjegy számít. Nekem egyébként eddig még nem volt ilyen, ami működőképes, csak munkakapcsolat.

2018. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Rák férfi vagyok és van tapasztalatom, nem lett jó vége.
2018. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Osztom a 3-as véleményét: Rák férfi-Skorpió nő, állandó cirkusz, kölcsönös harc és játszmázás.
2018. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D-Mano ***** válasza:
2-es jól mondja: Szinasztria. A Napjegy ("csillagjegy") ismerete asztrológiai szempontból édeskevés.
2018. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Skorpió nő vagyok.Volt két ràkkal is kapcsolatom.Egyik a férjem volt.Bàr ugyan vége lett mindkét kapcsolatnak.Mégis szerintem ràkkal vagy kossal egészen jó lehet a kapcsolat.Alapvetően jó.A lehetőség megvan benne,de persze tenni kell érte.
2018. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6 a kost én is alá tudom tamasztani, hogy jó partner :)

(Szintén skorpió nő)

2018. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha erre a hülyeségre építesz egy kapcsolatot, akkor már régen rossz! A párod (a hölye horoszkópja nélkül) normális vagy nem? Ennyi az egész.
2018. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!