Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyű fiúk/férfiak...

Szűz csillagjegyű fiúk/férfiak, ti összejönnétek Halak lánnyal?

Figyelt kérdés

(Olyannal, akire jellemzőek a Halak jellegzetességei, például: [ [link]

"A Halak jegy szülöttje intenzív lelki életet él. Általában a pillanatnyi hangulat hatására cselekszik, ezért tettei nem következetesek, és gyakran kiszámíthatatlanok. Nagyon tehetséges, és saját szorgalmának köszönhetően kiváló eredményeket képes elérni. Ennek ellenére önmagával sokszor elégedetlen, és ez könnyen önsajnálkozásba megy át. Fantáziája igen gazdag, az örökös álmodozás jellemzi mindennapjait. Könnyen befolyásolható, és alkalmazkodóképessége nem ismer határokat. Életében nagy megpróbáltatásokban van része, de ezek nem törik meg, és szerencsésen kerül ki a konfliktushelyzetekből. Önfeláldozósága nem ismer határokat, az emberekhez általában megértéssel és szeretettel közeledik. Ha sérelem éri, könnyen válhat depresszióssá.

Párjához hűséges, és a rajongásig képes szeretni mindaddig, amíg érzi, hogy viszontszeretik.")


Ha igen, miért?

Ha nem, miért?


Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 23. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen. Összejönnék vele. Az ilyen lány nagyon is jó és érdekes tud lenni számomra 🙂
2018. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A leírás alapján szerintem passzolnánk egymáshoz, szóval a válaszom igen :)
2018. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel én is Szűz csillagjegyű vagyok halak aszcendenssel. Szerintem hasonló a hasonlót vonzza, sohasem hittem ebben az "ellentétek vonzzák egymást" klisében.
2018. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak ha hatalmas mellei vannak, amúgy csak a kismellű skorpiókat prefarálom inkább
2018. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krúdy Gyula ***** válasza:

Egészen biztosan nem.


Csak és kimondottan sárkányokkal, vagy unikornisokkal randiznék. A pizza még talán szóba jöhet.

2018. jún. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Arkhowar ***** válasza:
Ha jó a melle... Mármint a személyisége, akkor igen
2018. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!