Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Titeket melyik csillagjegyű...

Titeket melyik csillagjegyű emberek vonzanak a legjobban?

Figyelt kérdés
Engem a Bika és a Mérleg csillagjegyűek. Én Kos vagyok Skorpió aszcendessel. :D

2018. jún. 28. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Szűz és Nyilas vonz. Én Rák vagyok, Szűz aszcendenssel, Hold a Halakban.
2018. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Engem az ikrek. Imádom az érzékeny lelküket és a titokzatosságukat :) :D
2018. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Jah és én oroszlán vagyok
2018. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
74%
Én halak vagyok bak aszcendenssel, és leginkább a Vízöntők/halak/rákok tudják felkelteni az érdeklődésemet.
2018. jún. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Bak vagyok (Mars az első házban) és engem azok vonzanak, akikben van valami Kos. Napjegy eddig volt Skorpiótól Halakig mindegyik :D
2018. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Csak napjegyre nem tudom egyértelműen meghatározni, mert nincs egy kiemelt. Valószínűleg máshol lehet valami közös pont azokban az emberekben, akik felkeltik a kíváncsiságomat, csak ennyire egyikük személyes képletét sem ismerem. :-)
2018. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Bika, bak, nyilas.

Szűz vagyok.

32/F

2018. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

oroszlán, skorpió

rák vagyok ikrek aszcendenssel, oroszlan holddal..

A vizontoket pedig en vonzom eddig 3at fogyasztottam el beloluk:)

Jelenleg bika-rák-bikaval vagyok kapcsolatban..

2018. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok, rák ascendensel.

Elemi vonzás a nyilasokkal szokott lenni kölcsönösen. De nem foglalkozom vele, mert amúgy nem a legszimpatikusabbak számomra és kicsit lenézem őket. Legutóbb kb. 2 hete ismertem meg egy tipikus nyilas lányt és elég durván rám is kezdett hajtani. Nyilván mint írtam is elsőre ez az elég heves vonzás kölcsönösen meg van. De magamban mondtam, hogy azt hiszed te vagy az első kékszemű nyilas lány akivel dolgom van? Nyilasokat akiket ismertem illett kivételesen a saját csillagjegyük.

Akikkel még van hasonló azok a kosok. Amúgy én nem tartom magam tipikus kosnak és kicsit máshogy pörögnek a kos lányok. Például kosban én csak lányokkal találkoztam akikre illett a jegyük.

De az olyan típus vonzó számomra, akivel viszont kezdenék is mint a mérleg, az olyan rák amelyik nem sunyi és bika. Vicces, mert talán újra kezdjük a kapcsolatot egy nagyon régi barátnőmmel, bár elég nehézkesen megy. A minap olvastam a kos-bika kapcsolat tulajdonságait és minden egyes szava tökéletesen igaz volt ránk. De ma meg már részben fordított a dolog és ő nagyon megváltozott. Mérleggel még amúgy nem találkoztam akire illett volna a zodiákus személyisége. Rák lánnyal viszont találkoztam, aki nagyon szeretni való volt és nagyon tiszteltem is.

Én amúgy annyira nem hiszek benne, hogy a csillagok befolyásolnának bármit is, inkább az év ciklusai a fogantatáskor. De inkább csak érdekességként szemlélem néha

2018. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ikrek vagyok, kos aszcendenssel.


Általában utólag derül ki az illető csillagjegye :D Tetszett már oroszlán, mérleg, nyilas, szűz, skorpió. Szerintem nem ez dönti el.

2018. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!