Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfiak személyes...

Halak férfiak személyes tapasztalatok alapján mikor vagytok oda egy nőért? És mik azok amik taszitanak egy nőben?

Figyelt kérdés
halak férfiaktól tanácsokat várok, hogy éltek meg egy kapcsolatot? igaz hogy ez dráma nektek? tényleg egy se vele se nélküle "harc" az egész nektek?

2018. júl. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
De hülye vagy kérdező.
2018. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyilván nem a te válaszodra vártam. ha kötekedő parasztoknak teszek fel kérdéseket majd úgy fogalmazom, maximum akkor válaszolj. kösz
2018. júl. 10. 18:01
 3/5 anonim válasza:
100%
Èn halak vagyok, és a párom is halak. 20 éve együtt, de egyáltalán nincs dráma, talán 20 év alatt 5 veszekedésünk volt. Általánosítani nem lehet, nem a horoszkóp dönti el, hogy kinek mi, vagy ki tetszik.
2018. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D-Mano ***** válasza:

Halak vagyok. A Napom és az Aszcendensem is a Halakban van.


Több Halak ismerősöm is van, akinél nagyon nehéz ráismerni a tipikus Halak vonásokra. Szóval mondhatok én itt bármit, téged nem biztos, hogy közelebb visz bármihez is. (Bár ez nyilván nem annyira fura, ha valaki tudja, hogy az asztrológiában nem csak az úgy nevezett csillagjegyek vannak [amiket amúgy pontosabb nevükön Nap jegyeknek nevezünk], hanem több bolygó, jegyhelyzetek, házhelyzetek és fényszögek, meg még egy csomó minden....)


A Halakságomból ezek jelennek meg egy párkapcsolat terén: fontos, hogy a spirituális szinteket is megélhessem a párommal; mindenkit, akibe belezúgok, képes vagyok idealizálni.


De fontos még, hogy a Vénuszom a Vízőntőben van. Tehát az Értelem szexi, az egyediség és az igazi egyéniség szexi, tartós szerelem nálam csak barátságból alakulhat ki.


A Holdam, ami nem a tartós szerelemről, hanem a házasságról szól, valamint a bennem (tudatalattimban/ a lelkem mélyén) élő feleségideálról szól, az Ikrekben van. Ez azt jelenti, hogy boldog, tartós párkapcsolatban, házasságban csak olyan nővel élhetek, aki által szellemi, gondolati és/vagy fizikai mozgalmasságban élhetek.


És még pl. érdemes megnézni a Mars helyzetét: ahogy valaki megközelít, megszerez, kényztet, kielégít egy nőt, illik-e ahhoz, ahogy a nő szívesen veszi a férfi őfelé irányuló megközelítési, megszerzési, kényztetési, kielégítési szándékait és módszereit.


A VII. Ház arról tanuskodik, hogy mit hordoz az ember számára minden tartós (vagy eredetileg tartósnak szánt) párkapcsolat.

2018. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó! köszönöm! ez egy értelmes és tartalmas válasz volt!:) szép napot!
2018. júl. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!