Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy munkatársnőm folyton...

Egy munkatársnőm folyton ökölbe szorítja a kezét és azt mondja, hogy kinemállhat, még akár össze is jöhet?

Figyelt kérdés
A filmekben mindig azok jönnek össze, akik utalják egymást, ebből kiindulva nagy esélyem van nála. Valószínűleg a soros keze van benne, hogy találkoztunk. Ő valamilyen ragadozó típusú csillagzat alatt született én pedig vegyes alatt.
2018. júl. 12. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, ennek a Sorosnak hova el nem ér a keze :D XD
2018. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a Soros terv része.
2018. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Valami biztos összejön. Vagy dugtok egy jót, vagy lever mint vak a poharat!
2018. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is utáltam már valakivel egymást kölcsönösen és úgy adódott h megesett ez-az...utána ugyanúgy utáltuk egymást.😂
2018. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 D-Mano ***** válasza:
90%

Az ellentétek vonzzák egymást, a hasonlóságok viszont tartósan összetartanak.


Ez asztrológiában is fontos tétel. Az asztrológiai képletük összevetésében sok ellentétes minőséget képviselő embereknek általában nagy többlet energiát kell befektetni a kapcsolat működésébe, mint másoknak. Habár pont a nehéz, ellentétes asztrológiai kapcsolódásokat tartalmazó asztrológiai jelek jelentenek erőteljes vonzalmat, szenvedélyességet, pont ezek a jelek utalnak a leginkább ingatag, nehezen fenntartható kapcsolatokra is.


Csábítsd el és k_rd meg a munkatársnődet. Ha nem tudod megnyerni a személyiségeddel, megközelítési, kezdeményezi, udvarlási módoddal egy k_rásra, akkor hagyjad őt békében. (túl rámenős és s_ggfej NE legyél!)- kezdeményezz, de lásd a nő jeleit, ha tényleg elutasítóak, hagyjad őt. Ha sikerül, akkor k_rd meg még jópárszor. Ha ezután is vonz a személyisége is(!!!), akkor van esélye egy komolyabb kapcsolatnak.

De a komoly kapcsolat már ezeken a szenvedélyes Mars-Vénusz szexuális vonzalmakon túlmutat egy Nap-Hold kapcsolat felé, amiben felbukkan egyszer csak a Szaturnusz sorsformáló, karmikus ereje is.....


_________

Azért írom így, hogy "k_rás", mert a kezdeti vonzalom egyértelműen Mars-Vénusz jellegű. Itt a nő és a férfi minden fennköltség vagy érzelem nélkül (mert itt hangulatok, ösztönök és színtiszta szexuális vonzalmak vannak) szexelni akar. De a "szex" szó túl visszafogott az erőteljes (kezdeti) Mars-i vágyakhoz képest. (a szexuális vágyat élvezetei szempontból ugyanúgy a Mars irányítja nőknél is)


A szeretkezés később jön, az a szexen kívül magasabbrendű érzelmeket és energiákat is magában hordoz. Így ennél kapcsolatépítő, szerelemfenntartó és önfejlesztő hatása lehet. A szeretkezés már lelki, spirituális minőség is, nem csak testi, ösztönszintű vágy-kielégítés.

A nők érzelemorientáltak, a férfiak szellem/értelem-orientáltak. De a kiindulópont mindkettő nemnél az ösztön, a testiség, a testi vonzalom, és az ezen alapuló szexualitás, a "k_rás".


A szerelem és szexualitás legmagasabb foka az, amikor a Plútó és Neptunusz minőséget valósítjuk meg általa. Harmónikus, lényegi módon. Egy ilyen szexuális élmény megvilágosodáshoz is eljuttathat, de legalábbis spirituális emelkedéshez mindenképp (pl. tantrikus szex).

2018. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nővel azt tenném, hogy menjünk le a "ringbe", és játsszuk le.

Biztos, hogy erős személyiségű a személy, dominánsabb, mint te vagy. Kétesélyes a játszma:

A, Ha bírod a harcot vele, akkor bármi lehet a vége, lehet, hogy összejöttök - azonban ennek kevés az esélye, mert tuti furmányos a nő, és ahol tud, szívat.

B, Vagy nem lesz belőle semmi.

2018. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
STOP SOROS
2018. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gyakran olyan a tekintete, mint egy döglött hallé és gyakran beszól nekem, egyszóval nyert ügyem van nála. A múltkor mikor bevittem az árut és hátra tolatott a teherautó jól bevertem a fejem vérzett a szemöldököm nem tudta abbahagyni, azóta úgy gondolom, hogy vonzódik hozzám. Azóta sem láttam más arckifejezést az arcán, a dühöt és döglött hal tekinteten kívül.
2018. júl. 12. 23:00
 9/13 A kérdező kommentje:
....nem tudta abbahagyni a nevetést*
2018. júl. 12. 23:01
 10/13 D-Mano ***** válasza:

Mi vaaan?? :D

Akkor írjál legközelebb, ha sikerült bezavarni a lompost. :D

De tényleg kíváncsi vagyok, merre fejlődik ez a "kapcsolat". :)

2018. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!