Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az egyik online kalkulátor...

Az egyik online kalkulátor szerint 3 bolygómnak nincs fényszögkapcsolata semmivel, egy másik online kalkulátor szerint van, de pontatlan (7-10° körüli eltérés pl. ), akkor most vannak fényszögkapcsolatok ezeknél vagy nincsenek?

Figyelt kérdés
Mennyire számítanak a pontatlan fényszögek?
2018. júl. 21. 12:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Az oldal szabályzatát ebben a kategóriában is be kell tartani.
2018. júl. 21. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Legjobb lenne egy asztrológustól megkérdezni. Én legalábbis annyit összeolvastam a témában,hogy katyvasz az egész.
2018. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez a bizonyíték az asztrológia 'tudományos' voltára.

Nagy hibát követsz el, ha több, ezzel foglalkozó oldalt veszel számításba.

Ne légy bizalmatlan, bízz meg egyben és használjad azt!

Az eredmény úgyis annyira lesz igaz, mintha mindig a másikat használnád.

2018. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hogy tudományosan mennyire állja meg a helyét, az egy másik kategória. Csak kíváncsi vagyok. Egyébként minden ugyanott van, csak az egyik oldal fényszögnek vesz pár kapcsolódást ilyen nagy eltéréssel, amit a másik oldal nem. Ha már lehetőség van ilyenekről is kérdezni egy ilyen oldalon, akkor hadd tegyem már meg.
2018. júl. 21. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem mondta, nem teheted meg.

Ha viszont tudod, hogy ahány oldal, annyi különböző állítás, akkor ki az, aki válaszolni tud, melyik oldal miért állít azt, amit é és melyik oldal nem fake.

2018. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
53%
Azt nem hiszem, hogy nincs semmi fényszög. Használd ezt az oldalt: astrogo. net
2018. júl. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy van fényszög, csak az az oldal, ahol ezt nem jelzi, nem nézi mindegyik típust. Szerintem. De azért kérdezem itt, hátha van, aki kicsit tájékozottabb.

Köszi a tippeket.

2018. júl. 22. 10:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Az astrogo tényleg nagyon alapos, köszönöm a tippet. Már csak utána kell olvasni.
2018. júl. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!