Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Menyasszonyom esküvő előtti...

Menyasszonyom esküvő előtti pánikja és a horoszkópja között van összefüggés?

Figyelt kérdés
7 év gondtalan és nyugalmas együttélés után 1,5 hónappal az esküvőnk előtt a párom bepánikolt. 7 éves együttlétünk alatt mindig is családot akaró, elkötelezett nő volt. Semmi kételyem nem volt benne eddig. És most 1,5 hónappal az esküvőnk előtt elő adta, hogy nem élt eleget, szabadságra és függetlenségre vágyik. Még egy srácot is belekevert a munkahelyéről, akiről végül sikerült kiderítenem, hogy nem volt közöttük semmi. Erre én otthagytam. Ezután 3 napon át könyörgött és bizonygatta, hogy mekkora hülye volt és csak én kellek neki senki más. Most párterápiára járunk. Az az érzésem, hogy rendbe jött, de persze van bennem egy kis félsz. A horoszkópja bak, az aszcendense pedig vízöntő. Mire számíthatok? Mi lesz ennek a vége? Tud ő hűséges társam lenni?

2018. júl. 28. 15:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én oroszlán vagyok, az aszcendensem ugyancsak vízöntő. Mindig is tetszett az ő függetlensége, ügyeltem rá, hogy soha ne korlátozzam
2018. júl. 28. 15:03
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Az esküvői pánik természetes az embereknél. A horoszkópelemzést meg asztrológus csinálja meg születési év, hónap, nap, óra, perc, szül. hely alapján, nem egy idegen a neten úgy, hogy te ezek közül csak a hónapot közlöd.
2018. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most egy komoly embernek tartod magad?
2018. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A horoszkophoz szolok hozza vizonto vagyok es egesz eletemben a parjaim a ljobb barataim mind oroszlan jegyuek voltak/vannak. Nemtudom miert de ez a horoszkopok jol kijonnek egymassal. Ugy hogy van remeny. Bar a bak az hm oroszlannal nem biztos.
2018. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A bak és a vízöntő is nagyon határozott, erős, független jegyek. Valószínűleg nagyon fontos neki a személyes szabadsága és megijedt a házassággal járó kötelezettségektől. Ha már idáig eljutottál, hogy életed párjának választanád, ne add fel, próbáld kicsit megérteni. Nagyon jó, hogy jártok terápiára. Ha őszintén beszél a félelmeiről, valószínűleg találtok megoldást.
2018. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerek több vízöntő hölgyet is. Vagy szinglik, vagy elváltak. Egyet tudok mondani, aki 16 éves élettársi viszonyban él, van 3 közös gyerek. Mikor megkérdeztem tőle, hogy miért nem házasodnak már össze a párjával, azt válaszolta, hogy minek az? A vízöntő nem egy könnyen házasulós jegy.
2018. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D-Mano ***** válasza:

Erre a kérdésre a választ az asztrológián belül a "Szinasztria" adhatja meg. A te és a párod asztrológiai születési képletének összevetése. Érdemlegeset csak a Napjegy és az Aszcendens alapján nem lehet mondani.

És nemcsak a párod horoszkópjához van ennek köze, hanem a tiédhez is; értsd: neked is magadba kell nézned.

2018. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha hisz a horoszkópban, ne csodálkozzatok, hogy bepánikol.

.

Ha megnyugodni akartok, olvassátok több újság horoszkópját mindaddig, amíg számotokra megfelelőt nem találtok.

2018. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A horoszkóp egy baromság.
2018. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már horoszkóp alapján dönts az esküvődről.
2018. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!