Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy nőnek ha bika a horoszkópj...

Egy nőnek ha bika a horoszkópja az hátrány a férfiak szemében?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 23:53
 1/9 anonim válasza:
100%

Mivan?

Van olyan férfi, aki rá sem néz egy nőre ha nem szimpi neki a horoszkópja?

2018. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam csak az oroszlán és a vízöntő jöhet szóba. De skorpióval is járok, ha sok pénze van.
2018. aug. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan férfi akit érdekel egy nő horoszkópja??
2018. aug. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy Rákkal simán kijön - tapasztalatból tudom.
2018. aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem.A legtöbb férfinak az "igazi" nő. Határozott, családszerető, erotikus kéjenc. Szerintem nem a horoszkóp,sokkal inkább az egyéni természet és a szokásaink határozzák meg,hogy két ember ki tud-e jönni hosszú távon egymással. A skorpió partnereim pl. a tenyerükön hordoztak,de megőrjítettek az örökös féltékeny, kell sajátítós jelenetekkel. Vízöntő mellett ugy éreztem, sose tudhatom,hol szerepelek nála az életében... Végül egy bika mellett kötöttem ki,itt is vannak súrlódások,de alapvetően nagyon jól megvagyunk. A fiatalabb korosztály még nem képes elismerni a bika nő értékeit.30-35 felett már annál inkább😉 29/bika nő
2018. aug. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nincs olyan, hogy bika a horoszkópod. Olyan van, hogy bika a napjegyed (vagy bármi más a horoszkópodban...)

Komolyan, ha már érdekel a téma valakit, miért nem néz utána alaposabban? Emiatt a sok felszínes marhaság miatt van tele a kategória trollokkal.

2018. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

A "részletes" horoszkóp egy nagy troll kérlek alássan!

Mellesleg a kérdést lehet úgy is értelmezni, hogy egy tipikus bika személyiség lehet hátrány egy férfi szemében?

Nekem a volt barátnőmnek tipikus bika személyisége volt. Az csak véletlen, hogy amúgy bika is volt. Elég fárasztó volt a folytonos féltékenykedése az biztos. Meg a birtoklási vágya. A lassú felengedése sem éppen a legkönnyebben kezelhető. De lenyeltem ezeket mert szerettem. Aztán jól átb@$zott, majd évekkel később, mikor újra kezdtem volna vele ismét.

2018. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsünk el attól, hogy van-e valóságalapja vagy nincs, ebben a kategóriában vagyunk. Az a baj azzal, hogy "tipikusan x személyiségtípus" igazából nagyon ritka. Ahhoz nagyon dominánsnak kell lenni egyénileg. Legtöbben kevertek vagyunk, csak másképp oszlik el ez a mix.
2018. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy az olyan nők, akik ilyen kérdést tesznek fel, nem jönnek be értelmes férfiaknak.
2018. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!