Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok, a nyilas...

Holtanyal kérdése:

Mit gondoltok, a nyilas férfiröl? (kapcsolat terrén) F/35

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Erős fellángolás után gyors visszaesés. Nem szereti ha megkötik, számonkérik. Hirtelen döntéseket bír hozni, és nem megfontolt. Viszont tüzes, jó szerető.
2018. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Agresszív
2018. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D-Mano ***** válasza:

Bocsi, de Nyilasként az esélytelenek nyugalmával indulj neki a párkapcsolatoknak.


Kivéve, ha a rad

2018. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahány Nyilas, annyi válasz.
2018. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak megerősíteni tudom a fentieket sajnos:(
2018. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jászay András ***** válasza:
A Nyilas jegyében áll a Napja. Ezenkívül bárhol állhat az Ascendense, ami legalább annyira fontos, mint a Nap, és a többi planéta, és az ezek között fennálló kapcsolatok is számítanak. Egy hajó 30 m hosszú. Hány éves a kapitány?
2018. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
59%

Azt hogy ne higgy ilyenben. Nincs ilyen csillagjegyekre lebontott azok által kapcsolatokat predesztináló tulajdonságjegyek. Mások vannak amik a kapcsolatra hatást gyakorolnak. Pl.: mi az érdeklődési területetek, mi a hobbitok, mi a véleményetek a gyerekvállalásról, közös-e a hitetek, esetleg az intelligencia szintetek, kapcsolati hiedelmetek, baráti társaság, család is meghatározó...stb


De ha hited szerint még is van "nyilas" férfi, akkor kérdés az, hogy mennyire hiszel ezekben, mennyire hagyod, hogy befolyásolják az életedet, mennyire veted ezek alá az életedet. Mert ha úgy gondolod, hogy van, akkor az is lesz.


A Bibliában van egy mondás (nem tudom kívülről), amit Jézus mondott: A hited gyógyított meg..., vagy mikor imádkozik az Atyához, akkor mondja, hogy az akaratod szerint. Ugyanez szerintem érvényes ide is. Legyen a te hited és akaratod szerint. Ha be akarod skatulyázni magad a csillagjegyek által, akkor legyen meg a hited és akaratod szerint. Tehát nincs választásod, szabad akaratod más lenni: nyilas vagy, megszívtad (mint ahogy fentebb írták...)

2018. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy örök bohóc típus... Nagyon meg kell babonázni ahhoz hogy hűséges maradjon mert az ágyban is szeret mókázni és nagyon ügyes is benne (ezzel tisztában is van) ! Igazi társasági ember szóval legjobb hagyni hogy menjen amerre akar. Nem jó zaklatni hova megy mit csinál mert gyakran ő se tudja de ha igazán szeret úgyis visszatér. Nagyon romantikus szereti az izgalmas dolgokat. Az én nyilasomnak én voltam a nagy Ő :) 4 éve szakítottunk de még mindig engem keres egy két ital után.. Egyébként szerethető és jó társ. Azóta se talált se ő se én olyan partnert akivel ennyire jól működött volna minden.
2018. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kilőtt nyílhoz hasonlatos az energiája.Ha célba ért, keres egy új kihívást, akár máshol is.Vagy nem keres és akkor beletunyul a kapcsolatba,elfogy a kezdeti láng. Társasági lény, megköthetetlen, igazi partiarc.Haverok, buli, hanta.A szerembe szerelmes. Jellemző rá a szerencsejáték, a szenvedélybetegségek, ivás, drog.

Bocsi, a szépeket már leírták előttem :)

2018. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 De La Cruse ***** válasza:

Ha zodeákus jegyeit nézed mindenkinek akkor kizárod magad egy jó kapcsolat lehetőségéből szinte bárkivel.

Ne legyél babonás.

2018. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!