Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki hisz a csillagok állásának...

Pmt04 kérdése:

Aki hisz a csillagok állásának erejében, az ugye tudja, hogy a csillagok nagyon messze vannak és amikor felnéznek az égre akkor nem is ott vannak a csillagok ahol látják őket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Magasról szarnak az ilyen apróságokra.
2018. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Gondolod hogy aki elhiszi, hogy egy rakás csillag amiknek egymáshoz sincs köze (csak az éggömbön látszólag vannak eleve egymáshoz közel), együttesen majd a mi Napunkhoz viszonyított állásukkal megszabják hogy pár száz millió embernek milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie, arra hatnak az észérvek?
2018. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Én azt szoktam mondani, ha egy csillag vagy csillagok (a Nap jól ismert hatásain kívül) hatni fognak ránk - az baj lesz.
2018. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 D-Mano ***** válasza:
52%

Há' még a célzott biliárdgolyónak, sőt még a számítógépen kiadott programparancsnak is több idő kell, mint egy pillanat, hogy "célba érjen". A csillagok ezekhez képest mekkora távolságban vannak már?...

Fényükkel együtt ér ide a hatásuk- ez nem tudományos (még!), de valamennyi logika van benne, nem de bár??


Vagy: csak abból tájékozódhat az ember, amit (maximálisan + korokon átívelően) észlelni is tud...

FONTOS: "Aki nem hiszi, járjon utána!"


😊

2018. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam sincs, hogy mit tudnak es mit nem, de te ugye tudod, hogy teljesen ertelmetlenek az ilyen kerdések? Mar úgy értem, hogy akik hisznek az ilyen dolgokban, azokat kicsit sem fogod elbizonytalanítani.
2018. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az érdekel igazából, hogy mi az ami miatt hisznek ebben.
2018. aug. 5. 22:57
 7/13 D-Mano ***** válasza:
68%

Az aszcendensem, az I. Házam és a Holdam helyzete, a karmaterületeim (Halak, Bika, Ikrek), Mars és Vénusz vonatkozású területeim valamint a Jupiterhangsúly a saját képletemben a legmeggyőzőbb számomra.

Még nem éltem hozzá eleget, de már a 11. házam is kezd gyanússá válni számomra, hogy igaz, amit ír róla az asztrológia.


Persze, lehet, hogy csak annyira hinni szeretnék benne, hogy addig torzítom, toldozgatom-foltozgatom az információkat és az önképemet, ameddig nem lesz fedésben az és az asztrológia. Ki tudja...

De nekem így lett motivációm tanulni az asztrológiát. Még nagyon az elején vagyok, és ki tudja, mi vár rám, amikor már eléggé előrehaladott leszek a tanulmányaimban... 😊

2018. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Úgy érzem valamit összeversz. Vagy én keverem össze, a túl korai idő miatt...


Tudományos tény, hogy a csillagok hatnak a bolygóra sugárzások által. Van egy csomó ezek közül válassz bátran.


A másik, ha a horoszkópra gondolsz ott a bolygókat figyelik meg és annak egynásra hatását... Ez egy külön nyelvezet... Kb mintha a nullárol kezdenél kártyából jósolni, mester nélkül nehéz tanulni. De remélem itt sem kell fitogtatni a hatások meglétét. Elég ha a holdat említem meg, és az ár apályt... Vagy gondolod, hogy ez rád nem hat ugyanúgy?


Az, hogy hatnak egymásra és minden rajtuk lévő élőre és élettelentre szerintem kézzelfogható. Egyéb kérdés?

2018. aug. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

8.


Pedig kéne " fitogtatni". Hagyjuk az árapályt, azt mindenki ismeri.


Kezdjük talán a távoli csillagok vagy bolygók hatásával a Földre! Van ilyen? Az elhanyagolható (szerencsére) sugárzáson és parányi gravitációs hátadon kívül?


Ha igen, nevezz meg gyorsan párat!

2018. aug. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 thoomas26 ***** válasza:

Minden égitest kibocsájtott energiája - bizonyos mértékben - hatással van a Földre és a Földön élőkre. Elég ha csak a Hold ár-apályt kivált hatására gondolunk. (Ez persze minden más égitesten is így van.) Amikor a lélek hozzácsatlakozik a megfogant testhez, hatással van rá mindazon energiamintázat, mely éppen akkor a Földön fennáll, s személyiségében meghatározó jegyeket teremt meg - a lélek test és születési idő választásában ez is mérlegelendő szempont. Az emberek már régen megfigyelték, hogy az év bizonyos időszakában születettek hasonlatos személyiségjegyekkel bírnak, s azt is tudni vélték, hogy ehhez az égitestek Földre gyakorolt hatása a felelős, s ez tette le az asztrológia, mint tudományág alapjait.


Nyilvánvalóan azok az égitestek fejtenek ki ránk nagyobb hatást, melyek közelebb vannak, vagy amelyek méretükből kifolyólag erősebb energiával bírnak. Azon égitestek, melyek rettentő távolságban vannak tőlünk, azoknak annak megfelelő tehát a hatásuk, de az asztrológia az éppen a kérdéses időpontban, Földre érkező energiáját veszi alapul.


Ha 100 millió fényévre lévő csillagot nézünk, persze azt az állapotát látjuk, ami 100 millió földi évvel ezelőtt volt, viszont azt az energiáját érezzük, amit abban a pillanatban fejt ki ránk, ami abban a pillanatban éri a Földet, így bennünket is.

2018. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!