Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiségű a Kos...

Milyen személyiségű a Kos napjegyű, Bak aszcendensű nő?

Figyelt kérdés
Aki esetleg jártas az asztrológiában, annak a válaszát szívesen veszem :) Nem igazán találtam erről bővebb jellemrajzot, leírást. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)

2018. aug. 5. 21:44
 1/7 D-Mano ***** válasza:
47%

Te milyen vagy??


Ha tippelnem kellene, te kiemelten sokat tanulhatsz magadról feleség és anyaszerepben. Mármint, ha te magad vagy a Kos Nap + Bak Aszc. nő.


A Kos és a Bak önfejű és önző alapvetően.


A Nap és az Aszcendens (ami Mars jellegű) minőségében férfias többletet hordoz. Amíg a nőiességhez a Hold és a Vénusz tartozik (a Deszcendens Vénusz jellegű)


De egy nő inkább támogató és gondoskodó, mint önfejű és önző.


Alapvetően egy őnfejű, határozott, de gondoskodó VAGY többlet (női/ feleségi/ anyai szerű) gondoskodásra szorolú férfi mellett fogsz legvalószínűbben sajátmagadra ismerni, ha te vagy a Kos Nap + Bak Aszcendensű nő.


S, ha valóban te vagy az, akkor mégegyszer: valószínűleg önfejű, akaratos és önző vagy... hacsaknem a képleted más területei el nem nyomják ezeket a vonásaidat.

2018. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a kos napjegyű, bak aszcendensű nő :) a hold a bakban, a vénusz pedig a kosban áll. hát volt olyan mondat amibe belezavarodtam :D 25/N
2018. aug. 5. 23:36
 3/7 D-Mano ***** válasza:
49%
Melyik mondat?
2018. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Alapvetően egy őnfejű, határozott, de gondoskodó VAGY többlet (női/ feleségi/ anyai szerű) gondoskodásra szorolú férfi mellett fogsz legvalószínűbben sajátmagadra ismerni, ha te vagy a Kos Nap + Bak Aszcendensű nő."

amúgy köszönöm szépen a válaszod :) volt benne igazság amit írtál, bár nem érzem igaznak az egészet

2018. aug. 6. 00:25
 5/7 D-Mano ***** válasza:
68%

I) Akkor átfogalmazom azt a mondatot: A férfi, aki mellett legvalószínűbb, hogy önmagadra ismerhetsz, valószínűleg, önfejű és határozott lesz. Ezen kívül ez a férfi VAGY gondoskodó típúsú lesz VAGY ő maga szorul gondoskodásra. Egy olyan típúsú gondoskodásra, ami egy női típusú gondoskodás, vagy egy feleség típusú gondoskodás vagy anyai típúsú gondoskodás. Valamelyik a 3 típusú gondoskodás közül.


II) Azok az asztrológiai adatok, amiket megadtál kb. legfeljebb a 2%-a annak, ami szükséges egy rendes, teljes asztrológiai elemzésnek. Így annak a pontossága és/vagy teljessége is, amit én írtam, az is csak maximum 2%-os.


De annál a saccolt 2%-nál valószínűleg még kevesebb, hiszen én is csak egy lelkes tanulmányozója vagyok az asztrológiának, nem pedig szakértője.

2018. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ :) nem is akartam én egy teljes horoszkópelemzést, csak kíváncsi voltam hátha egy nálam okosabb/hozzáértőbb személy tud mondani róla egy pár mondatot. Úgy gondoltam már ez a 2 adat (amiből 4 lett) is sokat elárulhat, de úgy tűnik akkor ez még 2%-ot sem tesz ki. El se tudom képzelni akkor mennyi adat kell a 100%-hoz vagy legalábbis a 100-hoz közeli százalékhoz :D
2018. aug. 6. 01:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha segít, bár lehet, h pont nem :D

Nekem bak a napjegyem, kos a holdam, rák az aszcendensem.

Azt szeretem/szeretném, ha egy férfi határozott lenne, ugyanakkor a gyámoltalanok találnak meg, akiknek problémájuk van az anyjukkal. Igazi ŐSANYA vagyok, kinézetre is, megmentek mindenkit kutyát-macskát is

. Nagy mellek, széles csípő :) De a bakságomból fakadóan nem tűröm, a nem életrevalóakat.

Talán egy kis segítség neked 1-2 mondat belőlem , vagy nem.

2018. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!